Есть ответ 👍

Составить диалог по заданию
Складіть та розіграйте діалоги, використовуючи дієслова
Умовного та наказового в за однією з ситуацій на вибір.
Ситуації:
1) Ви напередодні контрольної роботи від тесь у мами на вечірку, вона вас
відпускає, але з певною умовою.
2) Ви хочете, щоб на свято батьки подарували вам велосипед. Вони погоджуються, але
натомість вимагають від вас гарних знань та оцінок високого рівня.
3) Вам пропонують придбати річ, про яку ви давно мріяли. Але ви збирали гроші мамі
на подарунок. Ви вагаєтесь і приймаєте рішення...

175
260
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Я не знаю

Ааааааааааааааааа

Объяснение:

Ааааааааааааааааа Ааааааааа Аааааааааааааааааааааааааа


якщо замислитися, навіщо люди читають книги, то відповідь буде така – заради нових знань. пізнавальні книжки, енциклопедії, підручники ми використовуємо для того, аби вивчати різні явища нашого світу, а художні твори дарують нам нові враження та можливість побачити та відчути світогляд інших людей. якби не було книжок, у яких збережені наукові відкриття та практичні вміння багатьох сотень поколінь людей, то став би неможливим розвиток різних корисних технологій. тих знань, що зараз ми отримуємо з дитинства, довелося би набувати протягом усього життя.

завдяки книзі ми маємо можливість доторкнутися до розмаїття людського життя. ми можемо прослідкувати свою історію, зробити висновки з минулих досягнень людства та його трагедій. ми можемо ознайомитися з думками людей різних епох про важливі для нас явища та проблеми.

звичайно, не кожна книга несе в собі істинні знання та погляди. інколи написане в книгах на ділі призводить до жахливих наслідків. наприклад, посилаючись на біблію та інші священні тексти, у середньовіччі безжально вбивали невинних жінок. адольф гітлер у свій час був автором книги «моя боротьба», ідеї з якої в майбутньому до появи фашизму та страшної другої світової війни. і все, що корисного з таких книг ми можемо отримати, це те, що не варто бездумно захоплюватися жодними ідеями, щоб приносити їм у жертву людські життя.

та все ж таки книга – невід’ємна частина людської культури, справжнє джерело різноманітних знань. і лише від людей залежить, чи використовуватимуть вони їх на благо собі та оточуючим, чи навпаки.

Популярно: Українська мова