Есть ответ 👍

здесь не очень много.
очень нужна ато я немогу
)

— Поширте подані речення відокремленими уточнювальними членами. Визначте, який член речення вони уточнюють.

1. Там ... гойдається вітер в одвічних липах. 2. На тім боці річки ... юрмилося люди. 3. У далині ... дзвеніла лагідна музика. 4. Між високими вербами ... дзюрчить струмочок. 5. Старий Дніпро ... дрімає в передранішній тиші. 6. Я не знав нічого ніжнішого ... 7. Особливе місце в літературі для дітей займає поезія ...

Робота з реченням.

— Виконайте синтаксичний розбір. Укажіть, якою частиною мови виражений кожен член речення.

1. Над луками, залитими квітневою повінню, холонув оранжевий вечір, зануривши в мілкі прибережки далеке полум’я хмар (Г. Тютюнник).

2. Долинка, вишита сонцем, пускає їм в очі веселі сліпучі зайчики (М. Стельмах).

3. Незвична музика, біла, безголоса, живе, тремтить, біліє на одній ноті (Є. Гуцало).

4. У небі, заволоченому хмарами, не вгледіти жодної зірки (Н. Рибак).

161
382
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


1. орбіти літа дописав листок і ліг на стежку, що прямує в осінь. ( листок - підмет; дописав, ліг - присудки; що - підмет; прямує - присудок) ( і поєднує однорідні присудки). 2. хтось бабине літо розвісив на ґанку, і посаг для осені тче.( хтось - підмет; розвісив - присудок; тче - присудок) ( і поєднує частини складносурядного речення). 3. осіння пошта вчора принесла осінній лист, що ходить без конверта. ( пошта - підмет; принесла - присудок; що - підмет; ходить - присудок). 4. засипають поля, облітає гілля, і про жовтому листі їде осінь в багровім намиста. ( поля - підмет; засипають - присудок; гілля - підмет; облітає - присудок; осінь - підмет; їде - присудок) ( і поєднує частини складносурядного речення). 5. а листя ніжно падало в траву, шукало там і затишку, й спочинку. ( листя - підмет, падало, шукало - присудки) ( і поєднує однорідні додатки).

Популярно: Українська мова