Есть ответ 👍

Творчість Марка Вовчка
• Чому Марко Вовчок назвала свої оповідання народними?
• Які фольклорні засоби використала Марко Вовчок в оповіданні? Наведіть
приклади.
• У чому виявляється романтичність оповідання Марка Вовчка «Максим
Тримач»?
• Яку композиційну роль відіграють пейзажі у творі?
Які особливості має сюжет оповідання?
• Визначте тему й головну ідею твору.
• Чому оповідання Марка Вовчка «Максим Тримач» називають баладним?
• Чим близькі оповідання Марка Вовчка «Максим Тримач» і повість Г.
Квітки-Основ'яненка «Маруся»? Обгрунтуйте свою відповідь.​

157
169
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Объяснение:

1. Прочитайте та перекладіть текст. Визначте  тип, стиль мовлення, головну  думку. Знайдіть у тексті  5 іменників  2  відміни.  

        Первiснi люди не вмiли добувати вогонь. За ним полювали: людина пiдкрадалась до запаленого блискавкою дерева та обережно вiдносила палаючу головешку, вiд якоï розводили багаття. Хранителi вогню стежили, щоб багаття не погасало. Вони пiдтримували вогонь i вдень, i вночi.  Потiм люди навчилися самi добувати вогонь.  Дерев’яну паличку вставляли у видовбаний у шматку дерева отвiр, куди клали сухий мох, i швидко обертали. Вiд тертя дерево нагрівалось, мох загорявся.  

Сучасний сiрник, голiвка якого вкрита легкозаймистою сумiшшю, теж загоряється вiд тертя об коробочку. Зараз є сiрники, якi можуть горiти при сильному вiтрi i пiд дощем. Є ще й запальнички.  

Добути вогонь Але обережно поводитися з ним можуть не всi. Iнколи дiти граються з вогнем. Це небезпечно: вiд маленького сiрника може згорiти цiлий будинок, великий лiс чи поле. Щороку вiд пожеж гине багато людей. А ви навчилися правильно поводитися з вогнем?

2. Що  називається числiвником. Як  розрізнити  між собою  кiлькiснi та порядковi числівники? Наведіть приклади.  

3.  Вiд поданих кiлькiсних числiвникiв утворiть порядковi.  

Один, сiмдесят, п’ять, тисяча дев’ятсот шiстдесят п’ять, мiльйон


Про андрія: андрій мамин син якого вона постійно пестила. андрій вчився та був винахідливим. андрій вів себе з батьками стримано. коли вони їхали на січ андрій думав про полячку. про остапа: остап татин син більш бойовий та суворий. остап не любив вчитися та закопував буквар і тільки погроза не пустити його на січ примусила його вчитися. остап відкрито говорив з батьками. коли вони їхали на січ остап думав про козаків.

Популярно: Українська література