Есть ответ 👍

Навести три приклади народних прислів'їв які характеризують справжні дружні стосунки . Опишіть власні життєві ситуації, що підвержують народну мудрість

121
218
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Дружба — найбільший скарб.

Без хорошого друга не дізнаєшся своїх помилок.

Нових друзів май, старих не забувай.

Справжній друг ніколи не кине в біді, не зрадить. Не тільки сам ніколи не очорнить тебе, але і не дозволить, щоб у його присутності інші говорили про тебе що-небудь несправедливе і негоже. У той же час справжній друг першим зробить зауваження, якщо ти робиш погані вчинки, допускаєш помилки, що можуть стати непоправними.

Справжній друг спробує відвести лихо, тому що “назавжди відповідальний за всіх, кого приручив”.

Вірних друзів дарують нам зазвичай дитинство і юність. І потім дружба з ними, як заповідник, усе життя зберігає мрії молодості, високі ідеали, безкорисливі почуття.

Спілкування з ними – та найбільша розкіш, про яку писав Екзюпері. А нещодавно була зустріч маминих однокурсників. Тоненькі дівчатка перетворилися на солідних дам, у волоссі хлопців, що змужніли, з’явилася сивина. У багатьох діти вже вчаться у вузах або збираються вступати. Не у всіх життя склалося гладко.

Були гіркі втрати. Але як вони всі раділи зустрічі, як тепло згадували студентські роки!

Напевно, це справжнє щастя – зустрітися в зрілі роки з друзями юності і згадати веселі моменти.

    рідною мовою належить вважати мову своєї націїї,мову предків, яка   пов*язує людину з її народом, з попередніми поколіннями,їх духовними надбаннями.

    людина, яка не розуміє значення рідної мови, віддаляє себе від   культурно-історичного досвіду і досягнень свого народу, його культурно-духовних надбань. для неї вмовкає українська пісня, дума, легенда,перед нею зачиняє двері мистецтво рідного слова.сьогодні культура і мова виявилися об*єднаними в царині духовних вартостей кожної людини і всього суспільства.мабуть,ніхто не буде заперечувати, що в низькій культурі мови виявляються виразні ознаки бездуховності

    мовна культура - це надійна опора у вираженні незалежності думки,розвиненості людських почуттів, у вихованні діяльного, справжнього патриотизму. культура мови - це культура нашої души.

Популярно: Українська література