Есть ответ 👍

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Перепишіть текст, уставляючи пропущені букви та розставляючи необхідні розділові знаки.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

У старо/давні часи поширен(нн)я інформації між країнами звичайно було на дуже низ…кому рівні.
У замках повільно скр…піли гусяч… пера р…тельно виводяч… накази пов…лителів д…ржав. С(з)хилялися над п…ргаментом літописці-самітники в ч…рнечих келіях і записували всі події що відбувалися в їхній з…млі. Мчали гінці в далекі краї щоб оповістити тамтешніх людей про похід на ворога чи про нові закони в д…ржаві. Інформація тоді як ви розумієте з великим запізн…н(нн)ям доходила до людей, а багат…ох і взагалі обм…нала. Кожна в…лика держава жила мов/би на окремій планеті на яку л…ше вряди/годи з…являлися посланці з інших світів пр…возяч… з собою дивні новини.
І пр….ї…жали заморс…кі купці з крамом і ро…казували про свої краї та звичаї і безумовно про ті землі через які пролягав їхній шлях.
Така друзі тоді була служба інформації. Мов старі немічні ч…р…пахи повзли землею новини. Вони як кажуть у такому випадку обростали довг…ми бородами поки доход…ли до адр…сата.

234
296
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


1. не можна чіпати пташенят у гніздечку. (питальне речення)  —  чи не можна чіпати пташенят у гніздечку? (спонукальне речення)  —  не можна чіпати пташенят у гніздечку!   2. якщо дражнити собаку, можна наразитися на небезпеку.  (питальне речення)  — якщо дражнити собаку, можна наразитися на небезпеку? (спонукальне речення)  — якщо дражнити собаку, можна наразитися на небезпеку!   p.s: від себе хочу сказати, що українська мова  — це не ійська чи німецька. в нашій мові немає закріпленої побудови речення, тому все залежить від інтонації, з якою було сказане речення.

Популярно: Українська мова