Есть ответ 👍

Воєнні дії в другій половині 1942-1943 рр. причини нападу японії на сша треба знайти відповіді з цієї інформації:

6НАПАД ЯПОНІЇ НА «ПЕРЛ-ХАРБОР» ТА ПОЧАТОК ВІЙНИ В ТИ- ХОМУ ОКЕАНІ. Після підписання пакту 1940 р. Японія про- водила активну загарбницьку політику в Азії. Японські мілі- таристи захопили частину Китаю, а після поразки Франції підписали угоду з урядом А.-Ф. Петена (липень 1941 р.) на пра- во створення баз у французьких колоніях — Лаосі, В’єтнамі, Камбоджі. Проникнення Японії до Індокитаю спонукало США до заморожування японського капіталу в американських банках і до ембарго (заборони) на постачання Японії нафти. Рішення США підтримали Велика Британія та Нідерланди. Унаслідок цього японська зовнішня торгівля скоротилася на 3/4, а ім- порт нафти — на 9/10. Японська економіка опинилася на межі краху. 2 липня 1941 р. уряд Японії прийняв рішення тися на південь», тобто захопити країни Південної і Південно- Східної Азії. Японія мала намір вступити в боротьбу зі США за панування в Тихому океані.
7 грудня 1941 р. японський флот атакував американську вій- ськово-морську базу «Перл-Харбор». США втратили 19 військових кораблів, 272 літаки і понад 3 тис. військовослужбовців. Японія одним раптовим ударом на певний час здобула перевагу на морі й захопила стратегічну ініціативу. 8 грудня США й Велика Бри- танія оголосили війну Японії. Німеччина й Італія заявили про свій намір воювати зі США. Таким чином, наприкінці 1941 р. всі великі держави були втягнуті в Другу світову війну.
Протягом кількох місяців японські війська окупували Ма- лайю, Гонконг, Сингапур, усі острови Індонезії, Філіппіни, ви- садились у Новій Гвінеї й підійшли до Австралії. Таким чином, було загарбано величезну територію з населенням 150 млн осіб і значними природними багатствами.
Продовжуючи наступ в Індії, на Австралію та острови Ти- хого океану, Японія намагалася оволодіти всіма важливими стратегічними пунктами в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні й примусити США та Велику Британію укласти вигідний для неї мир.

271
316
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


художественного вида

Объяснение:

Для художественной гимнастики характерны упражнения в равновесии, повороты, танцевальные виды ходьбы, бега, прыжков, элементы народного танца, упражнения с предметами (мяч, обруч, ленты, скакалки, булавы, флажки и т. д.).

Популярно: Другие предметы