sanek48rus1
22.03.2021 20:50
История
Есть ответ 👍

БУДЬ ЛАСКА!!!!!!
прочитайте уважно текст за темою:«посилення колоніальної політики у 18 столітті» і виправте помилки:
1. у другій половині 18 століття російський уряд, зокрема, військова канцелярія Кирила розумовського, проводив сприятливу політику для гетьманщини.
2. так, коштовний отаман Павло Полуботок піклувався про наповнення царської скарбниці і тому, передав Росії свої скарби на зберігання, за що отримав від Катерини ІІ почесну грамоту про спадкове земельне володіння.
3. за гетьманування Івана Скоропадського (1722-1727рр.) було надано дозвіл на повернення козаків з румунської території(так звана-Нова Січ) і заснування Задунайської Січі.
4. Кирило Розумовський (1727-1750р) проводив політику, спрямовану на посилення російської присутності і впливу на життя Гетьманщини.
5. Так, прибічники Івана Мазепи надавалися Генеральному суду, а студенти Києво-Могилянської академії припиняли навчання і поверталися до своїх домівок.
6. за наказом Петра Першого(1760р) було дозволено залишити гетьманську посаду довічно для родини калнишевських.
7. до складу Другої Малоросійської колегії (1709-1725рр.) на чолі з графом Вільяминовим увійшло 8 росіян.
8. Метою Малоросійської колегії стало сприяння та обмін політичним досвідом з представниками козацької верхівки.

230
380
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:

Egor162007
4,7(88 оценок)

Орден — организация, сообщество лиц, связанных общею целью и особыми правилами жизни. сословно-представительная монархия — форма правления, предусматривающая участие сословных представителей в государством, составлении законов. ха́ртия - название некоторых документов публично-правового характера (конституций и др. актов), в которых нашли выражение требования политических прав социальных слоёв и классов. реконки́ста — длительный процесс отвоевания пиренейскими христианами — в основном испанцами, каталонцами и португальцами — земель на пиренейском полуострове, занятых маврскими эмиратами.

Популярно: История