Есть ответ 👍

Де О.Теліга отримує вищу освіту?

Яку літературну організацію О.Теліга організовує в Києві?

За яких обставин письменниця знайомиться з Михайлом Телігою?

Кого О. Теліга зустріла у гестапо?
Сросно нужно))​

297
389
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


1Долі Олени Теліги і Олега Ольжича багато у чому схожі. Обоє народилися в один і той самий день, 21 липня, але з різницею в один рік: вона – у 1906-му, він – у 1907-му. Обом довелося переважну частину дорослого життя мешкати на чужині. Обоє стали видатними поетами – хоча то була лише одна з іпостасей їхніх багатогранних особистостей. Обоє належали до ОУН, боролися за незалежну Україну і загинули від рук нацистів у розпал Другої світової війни.

Объяснение:

2У грудні 1939 року в Кракові Олена Теліга запізналася з Олегом Ольжичем (Кандибою): тоді ж вступила в Організацію Українських Націоналістів (ОУН), де тісно співпрацювала з ним у культурно-освітній референтурі.

3…У травні 1917 родина письменниці переїжджає в українське місто Ізюм, де жили родичі Олени по батьківській лінії. До 11 років дівчинка української мови не знала, зате крім російської вивчала з гувернантками французьку, німецьку, англійську. З весни 1918 батько Олени працював у київському політехнікумі, і сім'я жила в Києві. Там Олена навчалася в жіночій гімназії Олександри Дучинської. Вивчала також Закон Божий, російську граматику, історію, арифметику, географію, малювання та креслення; проте на основі віднайдених оцінок юної Олени тих років, можна сказати, що дівчина вчилася посередньо. Зі згортанням приватної освіти та вказівкою, що, всі діти повинні навчатися в єдиних трудових звичайних школах, Олена потрапляє до саме такої.

4 9 лютого друзі її попереджали, що гестапо готує засідку на вул. Трьохсвятительській, у приміщенні Спілки, і радили їй туди не йти.


Для україни характерним, є те, що на її території переважно ростуть листяні та хвойні дерева. наприклад: ялина, береза, дуб, сосна, тощо. взагалі, україна дуже багата на ліси та степи. але ліси це не тільки дерева, а ще й гриби, ягоди, трави лікарського призначення. різноманіттям відрізняється не тільки рослинний світ, але й тваринний. він включає у себе величезну кількість птахів і тварин. це, наприклад, олень, миша польова, лисиця, вовк, тощо. щодо птахів, яскравим прикладом є синиця, сова, горобець, ластівка, тощо. що стосується хутрових тварин, то чорна лисиця, норка, які були і в україну, дуже добре пристосувалися на її території. також українська земля багата на ріки та озера, які вражають своєю красою. там здебільшого перебувають щука, окунь, лящ, тощо. серед птахів найбільш відомі для цього осередку є журавлі, гуси, качки, чаплі. значної уваги заслуговує лісостепова зона, яка є переважною за площиною та найбільш характерною для нашої країни. там притулок знайшли зайці, лисиці, косулі, білки та інші. щодо рослин, то найбільш притаманними для цієї зони є тополя, верба, сосна, дуб, ясен. саме ці дерева більше всього розповсюджені в україні. окремої уваги заслуговують рослинний та тваринний світи чарівних карпат. ця територія настільки багата на рідкі та різноманітні види рослин і тварин, що навіть важко змалювати. серед тварин, характерними для цієї місцевості будуть бурі ведмеді, олені, чорні білки, дикі коти. для пташиного світу цієї місцевості притаманні чорний дятел та золотий орел. рослини карпат також дуже відомі своєю красою та унікальністю. але найголовнішою рисою для них є корисність у лікуванні. не дарма найбільш відомі знахарі та мольфари знаходяться у карпатах. вони віками вивчали лікарські властивості рослин, щоб іншим.

Популярно: Українська література