Есть ответ 👍

До ть зробити стилістичний аналіз тексту:

Під статтею О. Герцена «VII лет» (йдеться про сім років видання ж. «Колокол») стоїть дата - 1 липня 1864. Написано давно, й про тодішню Росію, а читаєш - наче про сьогоднішню.

Він, демократ у вигнанні, в 1855 і в 1857 роках бачив Росію, яка Новий час відчувався у всьому - в уряді, в літературі, в суспільстві, в народі. Багато було незручного, нещирого, смутного, але всі відчували, що рушили - й ідуть. Німа країна привчалася до слова, країна канцелярської таємниці - до гласності, країна кріпосного рабства ремствувала на ошийник (!). Уряд робив, як єрусалимські паломники, які багато нагрішили, три кроки вперед й два назад, один усе ж залишався (!). Партія дурнів, партія стариків була у відчаї, кріпосники вдавали з себе конституційних лібералів (!!!). З половини 1862 року вітер повіяв у інший бік. На неповне звільнення селян потратилися всі сили уряду й суспільства - і загальмована машина посунула назад... чи передбачав хто-небудь криваве багно, у яке Росія в'їхала по ступицю всіма чотирма колесами (звичайно, це «Русь-тройка»!), дякуючи таким кучерам, як муравйови, і каткови, які підстьобували? Чи передбачали вони, що смертна кара стане звичайним, щоденним ділом, що військовополонених розстрілюватимуть, що поранених вішатимуть?

139
482
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


Оялице ти просто небесна цариця! а ти берізко наче небачина дівиця! а до них граб а в тебе ялице голок як дощ рясний ,а ти берізко листя маєш як кіт наплакав ну а в мене все краще ніж у вас ну і хто з нас кращий?

Популярно: Українська мова