Есть ответ 👍

1. Прикметник означає: А предмет; Б ознаку предмета або його приналежність; В кількість предметів або їх порядок при лічбі. Дібрати й записати прикметник. 2. Ступені порівняння можна утворити від А якісних прикметників; Б відносних прикметників; В присвійних прикметників. Від самостійно дібраного прикметника утворити всі форми вищого й найвищого ступенів порівняння (напр.: мудрий – мудріший; більш (менш) мудрий; наймудріший; найбільш (найменш) мудрий). 3. Ознайку предмета за його відношенням до часу, місця, матеріалу тощо позначають: А якісні прикметники; Б відносні прикметники; В присвійні прикметники. Від іменника лебідь утворити прикметник, увести його до словосполучень або речень так, щоб він був присвійним та відносним (напр.: лебедине гніздо; лебедина вірність). 4. На питання чий? чия? чиє? Відповідають: А якісні прикметники; Б відносні прикметники; В присвійні прикметники. Визначити, до якої групи за значенням належить прикметник у виразі ведмежа послуга. 5. У формі найвищого ступе

246
299
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


розрізняються два ступені порівняння прикметників: вищий і найвищий.

вищий  ступінь  показує, що в одному предметі ознака проявляється більшою (або меншою) мірою, ніж в іншому. сьогодні вода тепліша, ніж учора.

найвищий ступінь  показує, що в якомусь предметі ознака виявляється найбільшою (або найменшою) мірою порівняно з іншими предметами. київ - найбільше місто україни.

Популярно: Українська мова