Есть ответ 👍

Задание №1. Выберите правильные утверждения (если вы согласны, поставьте +, если не согласны поставьте -).

1. Географическая оболочка – самый большой на земном шаре природный комплекс.

2. Саванной называют области, покрытые лесной растительностью.

3. В пустынях обитает много крупных животных.

4. Животные тундры при к жарким условиям.

Задание №2. Выберите правильный ответ (тесты)

1. Какой из природных комплексов относится к антропогенным?

а) сады, огороды и водохранилища б) болота и озера в) реки и леса

2. Крупный природный комплекс, сформировавшийся в результате взаимодействия температурных условий, влажности, почв, растений и животных. Как он называется?

а) климатический пояс б) природная зона в) равнина

3. Какие основные условия влияют на формирование природных зон на суше?

а) особенности рельефа б) условия верхних слоев воды в) климатические условия

4. Какова площадь природных комплексов на Земле?

а) очень большие , как географическая оболочка

б) площадь природных комплексов зависит от животных и растений

в) от небольшого урочища до планетарной географической оболочки

5. Дерево баобаб растет в:

а) влажных лесах б) саванне в) пустыне

6. Климат тропической пустынной зоны очень:

а) жаркий и влажный б) жаркий и сухой в) сухой и холодный

7. Степями называют:

а) безлесные с травянистой растительностью равнинные б земной поверхности, ограниченные полярными кругами

в земной поверхности, покрытые древесной растительностью

8. Наука, которая изучает взаимодействие живых организмов с окружающей средой, называется:

а) биология б) экология в) география

Задание № 3 отгадайте по описанию природную зону

1. этой местности свойственны низкие травы с преобладанием мятлика, ковыля, пырея, по ним бродят стада бизонов, оленей, лисиц

2. осадки здесь бывают не каждый год, путешествовать летом опасно, при такой жаре человек теряет 1 литр воды в час, это быстро приводит к обезвоживанию организма

3. здесь можно встретить разнообразие лиственных и хвойных пород.

4. местность покрыта мхами, лишайниками, иногда встречаются мелкие карликовые березы и ивы

5. почвы образуются в условиях холодной и снежной зимы и влажного прохладного лета, преобладают деревья – ель, лиственница, сосна

6. лето короткое и прохладное, в местах, освобождающихся от снега и льда, встречаются кое – где лишайники

7. здесь растут колючие кустарники, полынь, родина кактусов

8. в растительности преобладают дуб, бук, липа, орех

9. почвы черноземные, богатые перегноем и очень плодородные

10. почвы бурые, растут полынь, саксаул, водятся верблюды, грызуны

Задание № 4 отгадайте по описанию и рисунку животное, укажите природную зону и объясните при это медведь высотой до 50 см, с мягким густым мехом темно – красного цвета, который переходит в нежно – желтый, голова широкая и короткая, питается бамбуком, обитает в Гималаях

2. хищник семейства кошачьих, красно – желтая окраска с черными пятнами

3. это животное невероятная чистюля, собираясь стаями, выдергивают друг у друга грубые волоски, выискивают в шерсти семена растений, грязь, насекомых

4. это крупное пресмыкающееся длиной до 5,5 м. Яд при укусе смертелен

5. это неуклюжее угрюмое животное, издающее сильное зловонье и хрюканье

6. птица не боится света, как её сородичи, гораздо общительнее и не так сердита, как филин

Задание № 5 найдите в тексте ошибки1

постарайтесь – ка найти при чтении

что вы подвергаете сомнению

вот и сбылась ты моя мечта

ликует команда ура, ура

мы в Африке, тихий прощай океан воплотить мне блестящий план

на волнах прибоя доставил корвет

большей земли на всем свете нет

сентябрьской весной оживает природа

снега осталось совсем немного

хвоя тихонько летит с эвкалипта

пингвины купаются в глине липкой

смотрите куда – то бежит кенгуру

наверное, тигр с ней затеял игру

оленей берем, чтоб добраться в Сахару караван, но дают только пару

в сахаре нас ждут и покой и уют

может быть сока березы дадут

ну а пока я ловлю в Танганьике

щук и китов, но пока не великих.

279
371
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

катя5080
4,7(37 оценок)

вас4

віч

С

Объяснение:

аавп

аКв

juliagolub2015
4,8(51 оценок)

промисловість китаю протягом всього часу свого існування до середини минулого століття китай був напівфеодальною країною з нерозвиненим виробництвом і слабкою економікою. в індустріальному розвитку китай відставав від розвинених країн на 100-150 років, по суті будучи аграрно-сировинним придатком світу. однак, після проголошення кнр в 1949 році, в країні протягом короткого часу була проведена індустріалізація, що дало можливості для швидкого зростання промисловості.

у 1946 році на частку промисловості в китаї припадало 10% від національного доходу країни. у 1949 році країна посідала 9-е місце у світі з видобутку вугілля, 23-є з виплавки чавуну, 26-є з виплавки сталі і 25-е з виробництва електроенергії.тим не менш, ще близько тридцяти років потому темпи економічного зростання в китаї були досить повільними. лише наприкінці 70-х років відбувся перелом у тенденціях розвитку, і китай з величезною швидкістю став скорочувати своє відставання від багатьох країн світу. після проведення економічних реформ прийшов до руху гігантський потенціал розвитку промисловості. у 2010 році приріст промислового виробництва в кнр склав 11% (17 місце в світі). за останні 50 років у китаї побудовано понад 370 тисяч нових промислових підприємств.

сьогодні фабрики і заводи китаю виробляють продукції на 2,1 млрд. юанів щодня. видобуток вугілля становить 2,3 млн. тонн, нафти - 360 тисяч тонн, виробництво сталі - 140 тисяч тонн, цементу - 455 тисяч тонн.

на сьогоднішній день промисловість кнр представлена 360 галузями. за загальною кількістю фабрик і заводів китай займає перше місце в світі. активно розвиваються фармацевтична, автомобільна та металургійна промисловість. створено такі сучасні галузі, як електроніка, нафтохімія, авіабудування, металургія рідких і розсіяних металів.

особливістю промисловості китаю є те що, незважаючи на багаті природні ресурси, розвиток видобувних галузей у цілому відстає від обробних галузей.

більша частина китайських фабрик і китайських заводів розташована в основних індустріальних центрах країни, зосереджених в східних приморських провінціях і районах цзянсу, шанхаї, ляонине, шаньдуні, гуандуні, чжецзимі.на думку експертів та аналітиків світової економіки, різкий злет промислового виробництва китаю обумовлений, в першу чергу, розумною і обережною державної політикою щодо становлення та розвитку приватного бізнесу. з початку 80-х років, коли в кнр був проголошений курс на реформи в економіці, рік за роком, китайський уряд поступово створює умови і послідовно регулює зростання промислового виробництва.

результативність проведеної китаєм політики очевидна: багато галузей китайської промисловості переживають бурхливе зростання, активно залучаються іноземні інвестиції, заохочується створення великих спільних підприємств та зон з пільговим оподаткуванням, будівництво промислових та переробних заводів. при досить бідних енергетичних ресурсах в кнр, потреба в яких часто не задовольняється повністю, економіка китаю, тим не менш, не послаблює своїх темпів у промисловому розвитку.судити про це можна за статистичними даними. так, за докризовий 2006 рік обсяг імпорту в китай виріс на 23,8% (в основному за рахунок сировинної складової), а китайського експорту - на 27,2%.

металургія

основними статтями експорту, як і раніше, є промислові товари і обладнання. цікаво також, що основний обсяг китайського експорту забезпечується за рахунок підприємств з участю іноземного капіталу (58,9% від загального обсягу), на другому місці йдуть приватні підприємства (17,5%) і менше всього експортують підприємства державного сектору економіки (13,8 %). це свідчить про те, що розвиток промисловості китаю залежить не тільки великих промислових підприємств, але також середніх і малих, які в будь-якій країні вважаються основою економіки. у свою чергу, невеликі виробничі китайські компанії сьогодні пропонують максимальну кількість промислових товарів на ринку і послуг з розміщення замовлень на виробництво різної продукції.приєднання до сот додало додатковий імпульс зростанню виробництва і розвитку промисловості в цілому.

Популярно: География