Есть ответ 👍

У чому сила та щастя людини? контрольний твір ​

287
287
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Щастя залежить від багатьох факторів, вони повинні діяти одночасно. Наприклад, людина мусить бути здоровою, мають бути здоровими її рідні і близькі, щоб було добро і благополуччя в сім’ї, бути вільною і самодостатньою, матеріально забезпеченою, мати роботу, що подобається, додайте до цього умови для повноцінного відпочинку, а ще доступ до всіх рівнів освіти, культури і мистецтва. Для щастя людині потрібні любов і шана, відчуття своєї корисності і потрібності для рідних, близьких, суспільства. Також мають бути щасливими всі навколо, вільною країна. Тому так складно людині відповісти на запитання: «Чи щаслива вона?»

Оскільки складно мати всі названі фактори, то дуже важливо визначати найголовніші і боротися за них. А твердження, що людина сама будує чи руйнує своє щастя, — справедливе. Адже здоров’я залежить від того, як організувати свою роботу і відпочинок, раціонально і повноцінно харчуватися, боротися зі шкідливими звичками. Приблизно такою мірою від людини, її мудрості і волі залежать й інші фактори, що формують щастя.

Визначення мети життя та методи її реалізації теж залежать від розуму і мудрості людини. Але є ще такі поняття, як доля, везіння, випадок, підсвідоме вміння бути у потрібному місці в потрібний час.

Щоб стати щасливим, треба вміти ставити мету і мріяти про добре, велике, прекрасне. Можна наводити багато прикладів, коли ми, ніби випадково, знаходимо те, що шукаємо, і здійснюємо те, про що мріємо. Хоча істиною є те, що для досягнення мети і здійснення мрій необхідно систематично та цілеспрямовано працювати, мати волю, організованість, розсудливість і спокій, важливо розумно визначати мету і вміти обмежувати свої бажання.

Людина часто прагне того, що їй не потрібно.

Щасливою може бути мудра і працьовита людина, бо розумна і доцільна праця гарантує фізичне і духовне здоров’я, творить добро і матеріальні цінності. Лише мудра людина правильно визначає, коли необхідно сказати «так», а коли — «ні». Тому дурень, лінивий і злий не може бути, та й не буває щасливим. Щастя обирає добрих, чесних, коректних і справедливих. Спілкуйтеся так, щоб нікого не ображати, не принижувати, поважайте свободу і право інших на свої думки і вподобання.

Для щастя ми повинні користуватися знаннями, досвідом, культурою, літературою, мистецтвом, різноманітною інформацією. А спілкування з лісом, степом, горами, морем завжди несе людині здоров’я, задоволення і радість, а отже, щастя. І беззаперечно, що для щастя потрібен мир, відсутність природних і антропогенних катастроф, голоду і епідемій, свобода, розумний і гуманний державний устрій та мудрі, добрі люди навкруг. Щастя не купується за гроші, його можна заслужити, збудувати. Таке воно — щастя.

Объяснение:


ответ: автобіографічний твір

малий, розумний, допитливий, трохи бешкетливий хлопчина михайлик по-своєму сприймає світ, любить все, що його оточує. із зацікавленням спостерігає за пробудженням природи весною, за лебедями в блакитному небі, що прилітають з теплих країв, розпитує про все у дідуся, з бабусею ходить до церкви.

михайлик по-особливому любив читати, ладен був все віддати за нову книгу, читав вночі під каганець, бо мама забороняла, вважаючи книги злом. одного разу за «пригоди тома сойєра» михайлик для юхрима бабенка вкрав чотири склянки гарбузового насіння, яким поділився із жебрачкою. за дві склянки насіння отримав для читання лише казки.

влітку разом із мар*яною рвуть черешні, намагаються зрозуміти, про що книга, яку дав піп, ходять з дідом на . особливим у житті героя була зустріч з дівчинкою любою, яка відкрила для хлопця таємниці природної краси. вона була його шкільною подругою, гарно співала, усім вміла співчувати.

важким ударом була для михайлика смерть дідуся та бабусі. його всіляко підтримували люба і матір. додому повертається панас дем*янович. син не відразу пізнає батька. розумного хлопчика вчителька настя василівна записує одразу до другого класу. до школи ходити не було чобіт, батько носив школяра на руках. але незабаром настала радість для дитини: тато купив йому бублика з маком і чоботи.

объяснение:

Популярно: Українська література