Есть ответ 👍

1.Що приваблювало європейців на Сході?

2.Яка країна встановила панування в Індії і гпзивала Індію " перлиною"?
А.Португалія;
Б.Франція;
В.Велика Британія.

3.Чому повстанці сипайської армії були обгорнут упапір яловим ( коров'ячим ) жиром.

4.Чи прийшла цивілізація в Індію разом з колонізацією?

5.Назвіть прояви НАЦІОНАЛЬНО визвольної боротьби ( наведіть приклади):
1.Становлення індійської буржуазії стало приводом до поширення патріотичних почуттів.
2.___________________________________________
3.___________________________________________
4.__________________________________________
5.Рух непокори.

6.Охарактеризувати вчення М.Ганді.

7.На які регіони поділено Африку і які країни прийняли участь у поділу.

224
399
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:

Gaga1111111
4,6(81 оценок)

Володимиро-Суздальське князівство, яке спершу називали Ростовським, потім Ростово-Суздальським (за назвами головних міст — Ростова і Суздаля) набуло піднесення за князя Юрія, прозваного Долгоруким. Своє прізвисько Юрій Долгорукий отримав, мабуть, за намагання приєднати до своїх земель якнайбільше нових територій.

Починаючи з 30-х рр. XII ст. Київська Русь стала розпадатися на окремі самостійні князівства. До середини XII ст. вона розпалася на 15 князівств, які лише формально залежали від Києва. На початку XIII ст. на Русі вже існувало близько 50 земель-князівств. Одним із наймогутніших князівств було Володимиро-Суздальське.

Північно-Східна Русь завжди була далекою окраїною східнослов'янських земель. До IX ст. тут жили фіно-угорські та балтські племена. Лише на зламі ІХ—Х ст. сюди з новгородської землі почали переселятися ільменські словени, а з південного заходу — в’ятичі Від іншої частини Київської Русі ці землі відокремлювали густі й важкопрохідні ліси, тому цей край часто називали Заліссям. У літописах збереглася згадка про те, як у XIII ст. під час князівських усобиць війська двох ворогуючих князів заблукали в лісах, і тому битва не відбулася.

Чому східні слов’яни переселялися в глухі, забуті Богом місця, що приваблювало їх тут? По-перше, у межиріччі Волги, Оки та Клязьми було досить придатної для рільництва землі. За наполегливої праці ці землі могли дати людині все необхідне для життя. По-друге, Північно-Східна Русь майже не страждала від нападів загарбників.

Популярно: История