Есть ответ 👍

В чем отличия изображений родины у Бунина,Прокофьева,Кедрина,Рубцова,Дон-Аминандо?

226
433
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Поэты используют очень красивые эпититы и олицетворения. В стихотворении «Города и годы» используют красивые эпитеты, которые показывают любовь к Родине: “старый Лондон”, “ослепительный Неаполь”, “тухлая рыба”, “знаменитый добрый сыр”, “прекрасная чайная роза”, “вечные запахи”, “поздний вечер”, “бренная жизнь”, “русский запах снега”. В стихотворении «Аленушка» Прокофьевы есть красивые олицетворения: “…трава, врываясь буйно, знать не хочет… ”,“И тропинка к берегу ведет”,“Солнце щедро на воду… обручи кладет”. Таким образом, поэты передают настроение стиха.

Объяснение:вот както так

ndzandigiv
4,4(58 оценок)

Міф про Золотому Руні (короткий зміст)
згідно з грецьким міфом, в місті орхомені (область Беотія) колись правив древнім племенем мінійців ЦАР афамант. від богині хмар Нефели він мав сина фрікса і дочку геллу. цих дітей ненавиділа друга дружина афаманта, Іно. у неврожайний рік Іно обманом схилила чоловіка принести їх в жертву богам для припинення голоду. однак в останній момент фрікса і геллу врятував з-під ножа жерця баран із золотим руном (шерстю), посланий їх матір'ю нефелою. діти сіли на барана, і він поніс їх по повітрю далеко на північ. гелла під час польоту впала в море і потонула в протоці, який з тих пір стали називати по її імені геллеспонтом (Дарданелли). фрікса ж баран забрав у Колхіду (нині – Грузія), де його виховав як сина місцевий ЦАР Еет, син бога Геліоса. летючого барана Еет приніс у жертву Зевсу, а його Золоте руно повісив у гаю бога війни ареса, приставивши сторожем до нього Могутнього дракона.міф про Золотому Руні (короткий зміст)
згідно з грецьким міфом, в місті орхомені (область Беотія) колись правив древнім племенем мінійців ЦАР афамант. від богині хмар Нефели він мав сина фрікса і дочку геллу. цих дітей ненавиділа друга дружина афаманта, Іно. у неврожайний рік Іно обманом схилила чоловіка принести їх в жертву богам для припинення голоду. однак в останній момент фрікса і геллу врятував з-під ножа жерця баран із золотим руном (шерстю), посланий їх матір'ю нефелою. діти сіли на барана, і він поніс їх по повітрю далеко на північ. гелла під час польоту впала в море і потонула в протоці, який з тих пір стали називати по її імені геллеспонтом (Дарданелли). фрікса ж баран забрав у Колхіду (нині – Грузія), де його виховав як сина місцевий ЦАР Еет, син бога Геліоса. летючого барана Еет приніс у жертву Зевсу, а його Золоте руно повісив у гаю бога війни ареса, приставивши сторожем до нього Могутнього дракона.

Популярно: Литература