Есть ответ 👍

Тема и мораль байки "щука"

240
275
Посмотреть ответы 3

Ответы на вопрос:


Объяснение:

Тема “Щука”: зображення суду (його несправедливість і залежність від панівних класів ) над Щукою, яка здійснювала різноманітну шкоду в ставку його жителям і отримала вирок повернутися знову в річку.

Мораль “Щука”: Судді зобов’язані діяти відповідно до законодавства, а не підтримувати зацікавлену ​​особу ( Лисицю). Глібов засуджує хабарництво, несправедливість, лицемірство


Щука” Глібов аналіз Тема “Щука”: зображення суду (його несправедливість і залежність від панівних класів ) над Щукою, яка здійснювала різноманітну шкоду в ставку його жителям і отримала вирок повернутися знову в річку. Ідея “Щука”: засудження дій судочинства, їхня легковажніст , безглуздість , а через образ Лисиці – підступності, хитрості, хабарництва. Основна думка: «Як не мудрують, а правди ніде Кінців не можна поховати …».


Якось несподівано і крадькома прийшла у наше село зима. білосніжна володарка зачарувала сад, гай, ліс, поле. від її подиху все навколо вкрилось інеєм. зима, напевне, притомилась. сипала снігом, сипала — а решту витрусила під лісом. коли я йшла дорогою до школи, навіть здивувалась: звідки ці горбики? і копиць ніби тут не було, і місцевість рівнинна. піду гляну на поле. там вже мала де розгулятись зима. та диво. скраю від дороги в окремих місцях видно чорні залисини. ніби хтось акуратно підмітав сніг. а в селі виглядає все по-іншому. хати зіщулились під снігом, ніби старенькі діди попахкують димом. на парканах шапочки снігу. протоптані доріжки розпові, куди попрямували господарі. село взимку не гамірне, а поважне і спокійне. лише собаки дратуються, чому так тихо, і гавкають голосно так, що інколи заснути важко. я люблю своє зимове село. як би ти не придивлявся і запам'ятовував кожен куточок, наступного дня зима обов'язково щось підмалює інакше.

Популярно: Українська мова