Есть ответ 👍

1. Какой субъект В-СЭР выходит к государственной границе РФ с Монголией? *
республика Хакасия
республика Бурятия
Красноярский край
Иркутская область
2. Какова доля территории В-СЭР в площади России в %? *
12
18
24
3. Большую часть территории В-СЭР занимает? *
плоскогорье
горы
низменности
4. Какой тип климата преобладает на территории В-СЭР? *
континентальный
резкоконтинентальный
муссонный
морской
5. Крупнейшие реки экономического района: *
Амур
Енисей
Обь
Ангара
6. Месторождение восточносибирского золота: *
Мирный
Бодайбо
Тунгусское
Ленское
7. Месторождение железных руд Восточной Сибири: *
Южно-Якутское
Коршуновское
Тунгусское
Енисейское
8. Район уникальных комплексных медно-никелевых руд: *
Красноярский
Братский
Норильский
Забайкальский
9. Укажите угольные бассейны Восточной Сибири. *
Донецкий
Кузнецкий
Тунгусский
Печорский
Канско-Ачинский
Иркутский
10. Укажите две реки, на которых построены крупнейшие каскады ГЭС. *
11. Общероссийский запас древесины Восточной Сибири от общероссийского фонда составляет:
80%
60%
40%
20%
12. Укажите трех главных пушных промысловых зверей Восточной Сибири. *
норка
медведь
заяц
песец
белка
нутрия
соболь
13. Крупнейший пресный водоем Восточной Сибири: *
озеро Телецкое
Каспийское озеро
озеро Байкал
Ладожское озеро
озеро Ильмень
14. Доля Восточной Сибири в % по вывозу деловой древесины составляет (не путать с 11-м во Укажите объекты хозяйства, которые наносят особый вред крупнейшему пресному водоему Восточной Сибири. *

206
236
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

Борель
4,6(9 оценок)

Прям всё всё всё всё всё всё всё всё всё всё всё всё всё всё всё всё всё всё всё всё всё всё всё всё всё всё всё всё всё всё всё всё всё всё всё всё всё всё всё

mi1980
4,6(28 оценок)

Відповідь:

Пояснення:

Збройні конфлікти в Африці привели до смерті п'яти мільйонів дітей за останні 20 років, говориться в статті, опублікованій в журналі Lancet. Це можна порівняти з кількістю дітей, які загинули від голоду за той же період часу.

За підрахунками програми Uppsala Conflict Data Program (UCDP), за останні 25 років на території Африки відбулося близько 630 збройних конфліктів, як за участю держав, так і без них. Особливо тривожна тенденція гається починаючи з 2010 року.

Якщо в минулому кількість зіткнень на материку знижувалося, то тепер дослідники бачать зворотний тренд, який, зокрема, стосується військових конфліктів за участю держави і навмисного насильства по відношенню до мирного населення.

Крім того, експерти гають різке збільшення кількості громадських протестів по всій Африці, а також експоненціальне зростання випадків використання саморобних вибухових пристроїв і вибухів смертників.

Щоб дослідити цю проблему глибше, група під керівництвом Закарі Вагнера (Zachary Wagner) зі Стенфордського університету проаналізувала дані Uppsala Conflict Data Program про збройні конфлікти для 34 з 54 країн Африки за 1995 - 2015 рік.

Автори зіставили на карті місця, де відбувалися конфлікти, їх тривалість та інтенсивність зі статистикою про народження і смерті дітей у віці до одного року, отриману програмою Demographic and Health Surveys. Дослідники виміряли збільшення ризику смертності для немовлят, які перебували в радіусі 50 кілометрів від епіцентру збройного зіткнення. Потім вони розширили аналіз, розглянувши довгострокові наслідки подібних конфлікти, їх обмеження і можливі механізми, що ведуть до дитячої смертності. Ці дані були екстрапольовані для дітей у віці до 5 років.

Дослідники застерігають, що отримані оцінки можуть бути неточними через методологічні обмеження: в умовах воєнного конфлікту дуже важко отримати достовірні дані. Крім того, обмеження накладають можливі географічні неточності і міграція біженців. Також вчені говорять про те, що результати можуть бути незастосовні для деяких країн на кшталт Сомалі чи Судану, які знаходяться в стані війни протягом декількох десятиліть

Популярно: География