aika043
07.11.2020 20:38
История
Есть ответ 👍

Заполните пропуски в предложениях. Пропущенные слова даны после текста.

Императрица (1...) воспитывала будущего императора (2...) и собиралась объявить его (3...) престола вместо его отца (4...). (5...) знала о том, что (6...) воспринимает враждебно ее планы и начинания, сочувствует (7...).
(Екатерина II , крестьянам, Елизавета Петровна, Петра III, сын, наследником, Павла I)
2) Новый царь назначил 35 (1...) и 500 (2...). Каждый государственный крестьянин получил (3...) и (5...), (6...) для крестьян.
(прав, барщины, сенатских чиновников, привилегий, надел, сенаторов)

178
481
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

TATAP2004
4,8(61 оценок)

не понятно блиннн не где не найдешь сложно очень

уеее1
4,6(93 оценок)

Уix ст. в результаті тривалого внутрішнього розвитку східнослов'янських племен склалась одна з найбільших держав середньовічної європи — київська русь. її історичним ядром було середнє подніпров'я, де найраніше зародилися нові соціальні явища, характерні для класового суспільства. сучасники — арабські й візантійські автори — називали перше державне об'єднання східних слов'ян руссю, а народ, що населяв його, — русами. у зв'язку з тим що центром цієї могутньої держави протягом трьох століть був київ, в історичній літературі вона дістала назву київської русі. київська русь відіграла видатну роль в історії слов'янських народів. зміцнення феодальних відносин і завершення процесів формування єдиної давньоруської держави позитивно позначилося на етнічному розвиткові східнослов'янських племен. об'єднання східнослов'янських племен в єдиній державі сприяло їхньому суспільно-економічному, політичному і культурному розвитку, значно посилювало їх у боротьбі з ворогами русі. культурні цінності, створені генієм давньоруського народу, витримали випробування часом, а кращі з них увійшли в скарбницю світової культури. велике історичне значення мала київська русь і для багатьох неслов'янських народів, які входили до її складу або ж взаємодіяли з нею. передові досягнення русі в галузі суспільного, економічного і культурного розвитку ставали надбанням литви, естів, корели, весі, мері, муроми, мордви, тюркських кочових племен південноруських степів. значною мірою під впливом русі у них зароджувалися феодальні відносини, що, безперечно, було прогресивним на той час явищем.

Популярно: История