Есть ответ 👍

Записати номер речення й намалювати його схему, обов’язково прописуючи запитання від головних речень до підрядних.Не переписувати.
1.Добре, що саме почав підводитися місяць, накладаючи мазки на невиразно окреслені хмари, і ці мазки лягли на темінь невеличкого озеречка, котре причаїлося в низовині посеред села.

2. Якби не ви, мої ліси і луки, якби не ви, джерела поміж трав, я б мучився від ніжності й розлуки й від черствої спраги умирав.

3. Душа, не забуваймо, череп’яна: коли її побити раз, то склеїти все-таки можна, але цілою вона не буде ніколи.

4.На світі законів чимало, я нагадаю один: щоб море не висихало, потрібно багато краплин.

5. Стояла дивна тиша, тільки десь у невидимому небі курликали журавлині ключі, і чоловік подумав, що скоро має прийти справжнє тепло, яке необхідне для пробудження землі.

6. Дві епохальні події в історії нашого народу не зітруться з генетичної пам’яті поколінь, хоч між ними - тисячі років: перша – прийняття християнства, а друга – здобуття Україною незалежності.

216
242
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


Як чудово на прогулянці в зимовому лісі!   все навкруги біле, вкрите пухнастим м'яким снігом. на гілках дерев, особливо на широких лапах ялинок, лежать купи снігу, схожі на шапки. всі гілки схилилися під вагою снігу. коли сніг падає з дерева, гілка розпрямляється.  небо чисте, блакитне. на сонці сніг блищить, переливається і грає всіма барвами веселки, навіть дивитися боляче на цю розкіш.  мороз. сніг вискрипує і хрумає під ногами. якщо взяти в руки трохи снігу і уважно роздивитися, то кожна сніжинка — як витвір мистецтва, ніби якийсь казковий майстер-ювелір зробив ці крихітні ажурні зірочки.  дерева вкриті не тільки снігом, на гілках — іній і паморозь.  у лісі дуже тихо, здається, що всі сплять під білосніжною ковдрою. у морозному повітрі звуки розносяться дуже швидко і лунають на далеку відстань. ось ворона каркнула, ось сорока застрекотіла, ось ще якась зимова пташка подала голос. а це синичка цвірінькає. насиплю їм хліба і борошна, їм важко знаходити їжу взимку.  ні, не всі заснули. ось і чиїсь сліди на снігу. хто тут бігав? може, заєць в білому зимовому кожушку рятувався від рудої красуні-лисиці або від сірого зголоднілого вовка.  сонце взимку сідає рано. ось вже рожевіє сніг на капелюшках ялинок, а білі берізки самі стають золотаво-рожевими. спочатку блакитні, а потім сині і фіолетові тіні лягають на сніг між дерев. небо червоніє на заході, а зі сходу іде темрява, навіть тоненький серпок місяця вже можна побачити. вечоріє, холодно. повертаємось додому, по своїх слідах ідемо назад по хрусткому снігу. вийшли з лісу, озирнулись — а він вже чорний на синьому сніговому килимі. 

Популярно: Українська мова