Есть ответ 👍

У чому полягають принципи етики дикої природи?

195
278
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

Аида524
4,5(57 оценок)

Відповідь:

Основні принципи етики дикої природи

1. Шануй дику природу, як святе місце.

2. Шануй дике життя, як священну.  

3. Поважай свободу, автономію, незалежність, природні права дикої природи і її видів.

4. Він накаже якомога більше ділянок дикої природи.

5. Не чини шкоди дикій природі, не керуй і не контролюй її, бо це гріх.

6. Люби і цінуй дикі живі істоти, а також ділянки дикої природи заради них самих.

7. Не заважай дикій природі і її видам здійснювати своє еволюційне приречення.

8. Існування дикої природи, її видів, еволюційних і екологічних процесів добре само по собі.

9. Відмова від використання дикої природи - благо.

Пояснення:

Етику дикої природи як радикальний напрямок екологічної етики висунула американський географ і екофілософ Лінда Гребер (86). Етика дикої природи спрямована проти будь-якого використання ділянок дикої природи, вона орієнтована на повагу свободи, інших прав дикої природи і шанування дикої природи як священного мета - максимальне невикористання дикої природи, а також заповідання якомога більшої площі дикої природи.

Етика дикої природи задіює не лише закони екології і сентиментальні почуття добра, жалю або любові. Вона спирається на принципи демократичного лібералізму і релігійна за своєю суттю. Вона як біоцентрично, так і екоцентрічна: в поле її зору перебувають не тільки екосистеми і види, а й окремі особини дикої флори і фауни, неживі об'єкти дикої природи - скелі, дюни, пагорби і т.п.

Етика дикої природи зобов'язує відмовитися від нав'язування своєї волі дикій природі, вчить боятися перед нею і відчувати як священний р. Вона вимагає поваги автономії дикої природи і здатності диких видів самим визначати хід їх власних життів. Відповідно до цієї етики все, що робиться для захисту дикої природи - благо. Зрубати дерево, знищити вид, погубити ділянку дикої природи є, по своїй суті, неправильним.

Maika01
4,5(2 оценок)

Из сетчатки зрительная информация по волокнам зрительного нерва устремляется в мозг. нервы от двух глаз встречаются у основания мозга, где часть волокон переходит на противоположную сторону (зрительный перекрёст, или хиазма). это обеспечивает каждое полушарие мозга информацией от обоих глаз: в затылочную долю правого полушария поступают сигналы от правых половин каждой сетчатки, а в левое полушарие от левой половины каждой сетчатки

Популярно: Биология