Есть ответ 👍

1. Записати речення, підкреслити в кожному граматичні основи. З’ясувати вид зв’язків між частинами речень. Накреслити схеми речень. Пояснити вживання розділових знаків.
1. Мовчала ніч; усі мовчали; і соловейко задрімав; на небі зірочки блищали, за гаєм місяць виглядав. (Л.Глібов.) 2.Виводить натхненно й пронизливо пташка, і жаль, що пташину ту мову дзвінку поетам, які б не були вони, важко в житті перекласти на мову людську. (Д.Луценко.) 3.Юність вчать – наука їй не шкодить, але рветься зойк у мене з вуст: хай до неї близько не підходить із своєю міркою Прокруст! (В.Симоненко.)
2.Переписати, розставляючи розділові знаки. Накреслити схему речення.
І. Вільно й широко розлягдися зелені поля не тіснили їх похмурі ліси не давили високі гори і далеко-далеко сягало око вподовж ланів та невеличкий гайків що зеленими вершечками виглядали з ярів та балок. (В.Винниченко.) Низькі чорні хмари здавалося стояли нерухомо але по тому як вони час від часу засмолювали негусті дрібні зорі і як ті зорі знову ненадовго з”являлися можна було здогадатися що хмари біжать. (Григорій Тютюнник

292
405
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


Блискучий від слова : "блиск"

Популярно: Українська мова