huilo4
01.05.2023 17:28
История
Есть ответ 👍

1. к причинам победы фашизма над Германией не относился ( мировой экономический кризис, слабость веймарской республики, реваншизм, полная победа нацистов на выборах)
2. К мерам по выходу Германии из Версальских ограничений не относится (введение всеобщей воинской повиности, ввод войск в рейнскую зону, морское соглашение с Англией, "ночь длинных ножей")
3. Причиной раздела Чехословакии называют (аншлюс, мюнхенский сговор, "пивной путч", пакт Молотов-Риббентроп)
4. Английский премьер-министр, который вёл политику "умиротворения" Германии - это (Гиндербург, Чемберлен, Черчиль, Шарль де Голль)
5. В 1936 ожесточённая гражданская война между Республиканцами и сторонниками генерала Франко шла в (Югославии, Венгрии, Испании, Голландии) ​

195
425
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:

dimapivovarov
4,4(83 оценок)

На заході Галицько-волинська Русь була форпостом східнослов'янської духовності. Різні сфери її культури, зокрема такі як освіта, мистецтво, філософія, література, розвивалися під впливом західної та східної культур. Через такі культурні центри, як Володимир, Холм, Галич і Львів культурні впливи давньоруських земель надходили до східних слов'ян в Угорщину і держави Центральної Європи. У той же час Галицько-Волинські землі зазнавали істотних культурних впливів своїх західних сусідів; засвоєні духовні і матеріальні цінності передавались іншим землям Стародавньої Русі. Але основа культури Галицько-волинського князівства була українська, спільна з іншими князівствами Стародавньої Русі.

Князівські міжусобиці та напади різних завойовників впливали на культуру Галицько-Волинського князівства, але не змогли призупинити розвитку культурного процесу. Ґрунтуючись на принципах єдності культури старокиївської держави, культура західного князівства продовжувала розвиватись в умовах феодальної роздрібненості, втілюючи ідею єдності давньоукраїнських земель.

За своїм ідейним змістом та художніми якостями ця культура була на рівні культур середньовічної Європи, а в окремих випадках перевищувала їх. Цим самим вона сприяла закріпленню історичних традицій Київської Русі, примножувала багатющу скарбницю традицій української культури.

Популярно: История