Есть ответ 👍

Площадь АВС=36 см, высота=9 см,
Найдите основание АС

128
330
Посмотреть ответы 3

Ответы на вопрос:

Klimg
4,8(69 оценок)

AC=9см

Пошаговое объяснение:

hanter13
4,6(55 оценок)

АС=9см

Пошаговое объяснение:

Angela11001
4,5(2 оценок)

поезія "срібної століття"

основні перебігу і погляди на них.

"срібний вік" російської поезії - це  назва  стала стійким для позначення російської поезії кінця xix - початку xx століття. воно дано було по аналогії із золотим століттям - так називали початок xix століття, пушкінський час. про російської поезії "срібного століття" існує велика  література  - про неї дуже багато писали і вітчизняні, і зарубіжні дослідники, у т. ч. такі  великі вчені, як в.м. жирмунський, в. орлов, л.к. долгополов, продовжують писати м.л. гаспаров, р.д. тіменчік, н.а.  богомолов  та багато інших. про цю епоху видані численні спогади - наприклад, в.  маяковського  ("на парнасі срібного віку"), і одоевцевой ("на берегах неви"), тритомний спогади а. білого; видана  книга  "спогади про срібному столітті".

російська  поезія  "срібного століття" створювалася в атмосфері загального культурного піднесення як значна його частина.  характерно, що в один і той же час в одній країні могли творити такі яскраві  таланти, як о. блок і в.  маяковський, а. білий і в. ходасевич. цей список можна продовжувати і продовжувати. в історії світової літератури це явище було унікальним.

кінець xix - початок xx ст. в росії - це час змін, невідомості і похмурих ознак, цей час зневіри і  відчуттянаближення загибелі існуючого суспільно-політичного ладу. все це не могло не торкнутися і російської поезії.  саме  з цим пов'язане виникнення  символізму.

символізм  був явищем неоднорідним, що об'єднав у своїх рядах поетів, які дотримувалися самих суперечливих поглядів. одні з  символістів, такі, як м. мінський, д. мережковський, починали свій творчий шлях як представники громадянської поезії, а потім стали орієнтуватися на ідеї "богобудівництва" і "релігійної громадськості". "старші символісти" різко заперечували навколишню дійсність, говорили світу "ні":

детальніше - на -

Популярно: Математика