Есть ответ 👍

6. Складіть у зошиті порівняльну таблицю «Розвиток провідних країн Європи та США
Критерії порівняння
Франція
Німеччина
Англія
США
Риси політичного життя
Риси економічногоного розвитку
Соціальні процеси
Робітничий і соціальні рухи
Принципи й напрями
зовнішньої політики​

257
308
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

KKIUY
4,8(4 оценок)

изначати характерні риси соціально-економічного розвитку тогочасних провідних країн світу в другій половині ХіХ — на початку XX ст.; аналізувати формування колоніалізму та його наслідки для народів світу; розкривати особливості політичного розвитку й робітничого руху в провідних країнах світу.

ПРИГАДАЙТЕ

1. Що таке промисловий переворот? Коли і де він розпочався? 2. Якими були результати і наслідки промислового перевороту? 3. Покажіть на карті провідні країни світу першої половини ХіХ ст. 4. Назвіть панівні тенденції соціально-економічного та політичного розвитку в першій половині ХіХ ст.

РОЗВИТОК ПРОМИСЛОВОСТІ. Друга половина XIX — початок XX ст. характеризувалися подальшим розвитком індустріального суспільства у провідних країнах світу.

За цей період промислове виробництво зросло тут майже втричі. Особливо швидко розвивалася важка промисловість. Виплавка сталі, чавуну, видобуток вугілля, виробництво машин та обладнання стали показниками могутності країни.

Найбільших успіхів було досягнуто в металургії, машинобудуванні, транспорті. Разом із появою нових галузей промисловості (електротехнічної, хімічної тощо) це докорінно змінило повсякденне життя людей.

Розгортання індустріалізації, тобто створення великих підприємств, потребувало нових форм організації виробництва та значних фінансових інвестицій (вкладень із метою отримання прибутків). Для залучення капіталу для вирішення широкомасштабних економічних завдань набуло поширення акціону-вання. Значні фінансові ресурси, зосереджені в руках вузького кола банкірів і промисловців, зумовили посилення їхньої ролі в економічному та політичному житті суспільства. Цей вузький дістав назву фінансової олігархії.


Сенсорна організація особистості - це рівень розвитку окремих систем чутливості і можливість їх об'єднання. сенсорні системи людини - це її органи почуттів, як би приймачі його відчуттів, у яких відбувається перетворення відчуття в сприйняття.будь-якому приймача притаманна певна чутливість. якщо ми звернемося до тварини світу, то побачимо, що переважний рівень чутливості будь-якого виду є родовою ознакою. наприклад, у кажанів розвинена чутливість до сприйняття коротких ультразвукових імпульсів, у собак нюхова чутливість. головна особливість сенсорної організації людини - це те, що вона складається в результаті всього його життєвого шляху. чутливість людини дана йому при народженні, але розвиток її залежить від обставин, бажання і зусиль самого людини. 

Популярно: Биология