Есть ответ 👍

Які функціональні порушення нервової системи ви знаєте?​

144
293
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

shakhid08
4,7(2 оценок)

Судинні порушення нервової системи

Ці захворювання отримують все більше поширення, стаючи причиною передчасного відходу з життя та отримання інвалідності. До судинних розладів нервової системи можна віднести розлади кровообігу головного мозку і судинно-мозкової недостатності хронічного характеру, які ведуть до патологічних змін у мозку. Такі хвороби можуть розвинутися на фоні атеросклеротичних явищ, підвищеного артеріального тиску та інше.

Хронічні порушення нервової системи

До даної категорії порушень нервової системи відносяться склероз і міастенія. Причина даних захворювань до кінця не з'ясована. Є поширена думка, що такі стани є генетичною особливістю структури нервової системи людини. У комплексі з різними розладами ці хвороби істотно підривають якість життя людини.

Спадкові порушення нервової системи

Периферичні порушення нервової системи

Объяснение:

vladukhtin2280
4,4(19 оценок)

Скільки ж на землі є різних звірів? Досі нікому не вдалося точно встановити це число. Водночас вчені переконалися – хижаків значно менше від травоїдних. І ще вивели одну закономірність: чим дрібніші ссавці, тим їх більше.

Житомирська область займає географічне положення між лісовою (Полісся) й степовою зонами (лісостеп) і відзначається багатством й різноманітністю в тваринному світі як представників фауни лісу, так і лісостепу. Тут налічується майже 60 видів ссавців, близько 220 видів птахів, 11 видів земноводних, 8 видів плазунів. Головне ж багатство, красу й гордість поліських лісів становлять копитні ссавці — лось, благородний олень, козуля, дикий кабан.

Як об’єкти полювання, господарське значення на Житомирщині мають: дикий кабан, дикі кози, хом’яки, зайці, лисиці, ховрахи, водяний щур. Для поліпшення видового складу дичини та збагачення фауни було завезено ондатру, єнотовидну собаку, благородного оленя, які прижилися і розмножуються. Значно зростає кількість лося, збереглись і охороняються бобри.

Використовуючи для своїх потреб численні дари природи – корисні копалини, водні ресурси, повітря – людина не завжди дбайливо й ощадно себе поводить. Страждає рослинний і тваринний світ, зменшується їх видовий і кількісний склад. На Житомирщині 125 рослин і 40 видів тварин є рідкісними і потребують охорони. Серед ссавців нашого краю до «Червоної книги України» внесені: бобер, норка, тхір, горностай, глухар, тетерук, рись тощо.

Объяснение:

Популярно: Биология