Есть ответ 👍

Определите «Да-нет»; учащиеся определяют различные и общие черты между Европейским и Восточным Ренессансом

1. Ренессанс - слово французского происхождения означает «Возрождение»

2. IX - XII вв. - это период Европейского Ренессанса

3. Возрождение античной культуры, философии, науки и на основе этого их бурный рост и расцвет, порождение им и ученых-энциклопедистов, нового отношения к миру - это основные черты эпохи Возрождения на Западе.

4. Западный Ренессанс связан с эпохой великих открытий, с ростом промышленности, а Восточный Ренессанс в основном с развитием торговли

221
334
Посмотреть ответы 3

Ответы на вопрос:


1 да

2 нет

3 да

4 нет

Объяснение:


1-да

2-нет

3-незнаю

4-незнаю


Реалі́зм (від лат. realis — «суттєвий», «дійсний») — стиль і напрям у мистецтві, які ставили метою правдиве відтворення дійсності в її типових рисах. Панування реалізму слідувало за добою романтизму і передувало символізму. Термін «реалізм» вперше вжив французький літературний критик Жуль Шанфлері в 50-х роках 19 століття для позначення мистецтва, що протистоїть романтизму і академізму.

На відміну від романтизму, який зосереджував увагу на внутрішньому світі людини, основною для реалізму стає проблема взаємин людини і середовища, впливу соціально-історичних обставин на формування духовного світу (характеру) особистості. Замість інтуїтивно-почуттєвого світосприйняття на перше місце в літературі висувається пізнавально-аналітичне начало, а типізація дійсності утверджується як універсальний іб художнього узагальнення.

У ХІХ ст. визначальною рисою реалізму вважалася «правдивість» — у розумінні «вірності дійсності», яку відображає митець. У зв'язку з цим варто зазначити, що справжнє мистецтво завжди є правдивим, адже незмінно прагне відображати істини й цінності людського буття, які, однак, не залишаються незмінними. Той чи інший художній напрям стає домінуючим і «правдивим» за певної доби саме тому, що виявляється здатним дати найпереконливіші відповіді на її виклики, найповніше виразити «істини буття», як вони мисляться й переживаються сучасниками.

Утім, за реалізмом невипадково закріпилася його назва: він тісно пов'язаний з настановою реалістичного (тобто заснованого на досвіді) сприйняття й витлумачення дійсності.

Объяснение:

Популярно: Другие предметы