Есть ответ 👍

Вправа 1. Знайдіть у наведених реченнях форми найменування осіб за фахом. Чи всі вони нормативні? Які ще помилки в реченнях Ви виявили?

1. Кран, як це було встановлено слідством, був залишений крановщиком не зачиненим на ключ. 2. Невідомі довго вивчали шлях касирки з банка на підприємство. 3. Таня з 18 років почала працювати поварихою. 4. Вночі Кидрука В. С. на прохання батьків було доставлено на термінову операцію у лікарню швидкої до Операцію провела професорка Майдан І. С. 5. Дільнича лікарка зобов'язана була надати першу медичну до потерпілому сержанту Круку П. Н., але, знехтувавши професійним обов'язком, не зробила цього.

Вправа 2. Знайдіть помилки, поясніть їх характер.

Власноручний автограф, вільна вакансія, розмова співрозмовників, хронометраж часу, власна автобіографія, адекватний відповідно, дешева ціна, розрахунковий рахунок, лімітне обмеження, підйом угору, моя особиста думка, об’єднати воєдино, у лютому місяці, о двадцятій годині вечора, прейскурант цін, промислова індустрія, дитячий лікар‑педіатр, за раніше домовленою домовленістю, ООО ІІВТ, ОАО «Ранок».

208
388
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


Іменник- лижі, дівчатка,хлопчики,дерева,гірка,тренет, прапорці,ялинки. прикметник- довгі,яскраві,веселі,білий, червоний,усміхнені. дієслова-кататися,зустрічати,спускати,радіти,фінішувати.

Популярно: Українська мова