Есть ответ 👍

У чому різниця між вставними словами, словосполученнями та реченнями і вставленими словами, словосполученнями та реченнями КР! ​

257
459
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Вставне слово — це слово (або словосполучення), що входить до складу речення, але не є членом речення.

Словосполучення - це поєднання двох або кількох самостійних слів, пов'язаних за змістом і граматично, що служить для розчленованого позначення єдиного поняття.

Ре́чення — граматична конструкція, побудована з одного чи кількох слів певної мови, що становить окрему, відносно незалежну думку; значеннєве, граматичне та інтонаційне ціле, що виражає якусь думку у відношенні її до дійсності (предикативність, створена категоріями модальності, часу й особи) одним словом чи сполукою ...

Объяснение:Речення можуть ускладнюватися різними словами, словосполученнями й реченнями, які надають висловлюванню різних додаткових відтінків, зокрема виражають ставлення мовця до повідомлення, вказують на його джерело або ж подають різні додаткові зауваження, уточнення, роз'яснюючи речення в цілому або окреме слово в ньому.

Вставні та вставлені конструкції (слова, словосполучення, речення) належать до категорії слів, граматично, або синтаксично, не пов’язаних з іншими членами речення. Вони не є членами речення, не відповідають на жодне питання, не пов’язуються сурядним чи підрядним зв’язком з головними та другорядними членами речення, тому на письмі виділяються чи відділяються певними розділовими знаками, а в усному мовленні — відповідною інтонацією. Спільні властивості цих ускладнюючих компонентів речення полягають у тому, що значення їх має додатковий характер щодо семантики всього речення чи окремої його частини.

если понравился ответ отметь как самій лучший)


Хотів  (присудок,  дієслово) би  (часка) я  (підмет,  займенник) знати  (присудок,  іменник), про  (прийменник) що  (додаток,  займенник) той  (означення,  займенник) струмок (підмет,  іменник)  у  (прийменник) мріях  (обставина,  іменник) своїх  (означення,  займенник) гомонить (присудок, дієслово)  між  (прийменник) травою  (обставина, іменник).  схема: [ ], (про  що  ).  питання  (що? ) треба ставити  від першого (головного)  речення до другого (підрядного). речення  розповідне,  неокличне, складнопідрядне з підрядним з"ясувальним; 1 просте речення - головне,  двоскладне, непоширене, повне, неускладнене;   2 просте речення - підрядне, двоскладне, поширене, повне, неускладнене. 

Популярно: Українська мова