Есть ответ 👍

Завдання: створіть інтелект-карту уроку української мови чи літератури, зарубіжної літератури за структурою особистісно зорієнтованого уроку
I. Етап орієнтації про місце уроку в курсі, розділі, темі.
II. Етап цілепокладання.
• Визначення разом з учнями особистісно важливих завдань (що може дати цей урок учневі).
III. Етап проектування.
• Залучення учнів до діяльності через випереджувальні завдання, повідомлення, реферати, самостійні завдання;
• Складання плану очікуваної роботи.
IV. Етап організації виконання запланованої діяльності.
• Вибір учнями завдань в їх виконання;
• Робота в групах чи індивідуально;
• Фіксація пояснення нового матеріалу (конспект, схема, таблиця, план, тези);
• варіативність у виборі домашнього завдання (диференціація за рівнем складності).
Методи психолого-педагогічної підтримки діяльності школярів: Заохочення, створення яскравих наочно-образних уявлень, навчально-пізнавальна гра, створення ситуації успіху, створення проблемних ситуацій, виконання творчих завдань.
V. Контрольно - оцінювальний етап.
• Залучення учнів до контролю за ходом навчальної діяльності (парні і групові форми взаємоконтролю);
• Надання учням можливості порівнювати отримані результати зі зразком;
• Оцінювання.

147
377
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


Всі події , які відбуваються з людиною, багато в чому обумовлені тим місцем, де вони відбуваються. сприйняття реальності людиною сильно відрізняється в залежності від місця, де людина знаходиться. у сучасному світі велика частина людей проживає далеко від красивої і надихаючої природи – в задушливому місті. але не можна забувати, що природним місцем існування людини є зовсім не місто, а природа. для свого щасливого існування людина повинна жити на природі, а не поза нею. одразу, ще з перших рядків твору видно, що митько – людина дії, адже це саме він має найбільше розвинуту фантазію, яка проявилася у його «демосфенській» промові перед від’їздом. також він дуже рухливий та непосидючий, адже ну ніяк не міг всидіти над студіюванням «книжкової скарбниці». сергійко набагато спокійніший за свого друга, і довго вагається над прийняттям серйозних рішень. водночас митько – не боягуз. можливо, навіть відважніший за свого приятеля, адже оселитися біля озера було його ідеєю, та й рятувати василя кинувся саме він. але, на мою думку, це також свідчить про його великодушність та, звісно, вміння прощати помилки. скоріше за все, саме ці чесноти роблять образ митька привабливим та по-своєму оригінальним. мені здається, що він може стати хорошим прикладом хоча б для мене, а тоді – й для моїх однолітків та наступних поколінь. повість «химера лісового озера, або митькозавр із юрківки» розповідає про веселі, незвичайні, таємничі пригоди сергія та митька. історія розпочинається з того, що учні п'ятого класу отримали від учительки ботаніки завдання на літо — зібрати колекцію а замість цього почали полювати на страшного митькозавра. наприкінці твору той виявився простим хлопцем василем, який вирішив розіграти двох друзів. за веселим, пригодницьким характером оповіді і бажанням оспівати справжню дружбу ця повість нагадує трилогію в. нестайка «тореадори з васюківки».

Популярно: Українська література