Есть ответ 👍

Ж.Б.Мольєр «Міщанин – шляхтич» Тестові завдання 1. На думку вчителя музики, чого потребує мистецтво ? а) талантів; б) матеріального підкріплення; в) поціновувачів. 2. Хто були предки Журдена ? а) Людовік Святий; б) купці; в) воїни. 3. Вчитель музики вважає, що без цього не може існувати держава: а) без народу; б) без мудрого правителя; в) без музики. 4. Який різновид грабунку, на думку Клеона, увійшов у моду ? а) гендлювати на нерухомості; б) присвоювати дворянські титули; в) запускати руку до чужої кишені. 5. Чим 40 років займався пан Журден ? а) говорив прозою; б) торгував; в) виховував доньку. 6. Щоб запобігти конфліктів і сварок, варто читати твори (на думку вчителя філософії) : а) Карнегі; б) Мольєра; в) Сенеки. 7. Улюблений танець пана Журдена: а) менует; б) полонез; в) гавот. 8. Учитель фехтування вважає, що секрет науки полягає в тому, щоб, по-перше, завдавати удару противнику, а по-друге: а) героїчно відбивати удари; б) самому їх не отримувати; в) чимдуж утікати, рятуючи життя. 9. Якому музичному інструментові пан Журден віддає перевагу? а) флейті; б) барабану; в) морській трубі.. 10. Пан Журден хоче бачити свою доньку: а) маркізою; б) герцогинею; в) графинею. 11. Найкращою приправою до гарного обіду Дорімена вважає: а) розумну бесіду; б) музику; в) солодощі. 12. Пану Журдену було присвоєно титул: а) лорда; б) маркіза; в)паладина. 13. Як Дорімена вирішує покласти край марнотратству Доранта ? а) розірвати з ним стосунки; б) вийти за нього заміж; в) повернути гроші через суд. 14. Згідно з версією Ков’єля, батько пана Журдена займався тим, що: а) ходив по крамницях; б) вибирав тканини; в) роздавав тканини друзям за гроші. 15. Дорант доповідав королю про пана Журдена: а) на прогулянці у Версальському парку; б) за обідом при дворі; в) у королівській опочивальні. 16. Для пана Журдена при виборі майбутнього зятя має значення: а) дворянський титул; б) багатство; в) доброчесніть. 17. Клеонт представляє себе як: а) мандрівного паладина; б) сина турецького султана; в) перекладача з турецької мови. 18. Щоб мати родовите коріння, пан Журден згодився б віддати: а) життя; б) усе багатство; в) два пальці на руці.

282
491
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


Відповідь:

Будда – Добро, гармонія, умиротворення, моральний ідеал.

Лотос вважається в Японії священною квіткою, пов’язаною з буддизмом. Лотос символізує вчення Будди, утілюючи досконалість, мудрість, духовну чистоту, прагнення до моральної довершеності й просвітлення. Згідно з японською міфологією – Світове Дерево, що з’єднує три рівні світобудови: його корінь знаходиться в мулі (болоті), стебло – у воді, а листя і квітка – звернені до неба. Лотос нагадує про те, що в якому б середовищі не народилася людина й де б не перебувала, вона здатна досягти високого та світлого ідеалу. Адже Лотос починає рости на дні озера, у бруді й воді; він повільно росте вгору, а коли виходить на поверхню озера, перетворюється на чудову квітку. Тому ще одне символічне значення лотоса — це перемога краси й чистоти над брудом життя.

Вода, озеро  – початок і кінець усього сущого на землі, символ очищення душі й тіла, джерело життя. (Опуститися в озеро означає , з одного боку, смерть, а з іншого – зцілення і відродження)

Павук для японців (з позицій буддизму) – Великий Ткач, Творець світу, його центр; посередник між світами, простором і часом; символ мудрості; символ життя – пряде нитку Долі.

Павутина (з позицій буддизму) – символ сходження, підйому (синонімічні поняття – гора, хрест, драбина, дерево, ліана); нитка Доля, якою Великий Ткач (павук) прив’язує людей до павутини життя (минуле – теперішнє – майбутнє); символ скороминущості життя і плинності часу; спіраль, що уособлює собою творіння і розвиток; символ праведного життя, шлях до іння душі

Срібляста нитка – у східних філософіях це нитка, яка тримає життя людини.

Павутинка-нитка:

-на земному шляху Кандати лише одна добра справа;

-нитка долі, один кінець якої – в руках людини, інший – у владі вищої сили, провидіння;

-зв’язок між світами: рай – земля – пекло.

Річка Сандзунокава, Криваве озеро, Шпиляста гора, Кандата – зло, гріховність людини, розплата за злочинне життя на землі.

Ранок – початок нового, схід сонця, надія, переродження душі

Джерело: https://dovidka.biz.ua/pavutinka-analiz

Пояснення:

Популярно: Другие предметы