Есть ответ 👍

Помiркуйте , чи зустрiчаються цахеси серед нас , що iм до привласнювати чесности й досягнення iнших.

165
389
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Объяснение:

Один із головних героїв казки Гофмана «Крихітка Цахес» є маленький виродок, якому фея Рожа-Гожа з жалю дарує три золоті чарівні волосинки. Завдячуючи їм все видатне і талановите що відбувалося у присутності  Цахеса, приписувалося йому. А ось і вчинки самого малюка приймаються за вчинки тих, хто знаходиться поряд з ним. Цахес досягає вражаючих висот. Його вважають геніальним поетом, згодом він займає посаду таємного радника, а потім стає міністром.Але насправді він є дуже жорстоким. Брехливим, бридким та постійно знущається над людьми. І можна прийти до висновку, що його справжній зовнішній вигляд відповідає його душі, і цей дарунок лише зашкодив йому. Три золотисті волосинки, подаровані феєю, в наш час є символічним образом грошей, золота, багатства та їхньої нескінченної влади над суспільством.На мою думку і в наші дні є багато Цахесів – людей, що привласнюють собі результати чужої праці, чужі заслуги і почесті. Вони всі свої проблеми та наслідки неналежних добре вихованій людині вчинків вирішують та приховують за до своїх статків та соціальних статусів.Також автор наштовхує нас на думку про те, що у нашому світі є дуже багато талановитих людей, які не можуть проявляти свою обдарованість та розвиватися через таких Цахесів. Наприклад, одним із таких людей є Бальтазар і він один із небагатьох бачить справжню натуру маленького курдупеля. І ми маємо вчитися в нього як розрізняти таких людей, які псують суспільство своїми вчинками і завдяки яким ми живемо у такому безчесному світі.Я вважаю, що і тут можна провести паралель між тим, що і наша влада також є яскравим уособленням якостей Цахеса. Ні для кого вже не секрет, що результати голосувань фальсифікуються, а все, що відбувається насправді влада нам показує через рожеві окуляри, а усі рішення приймаються на користь тих, хто займає пануючі позиції, має більше грошей та авторитету ніж інші.Ми не повинні плазувати перед тими, хто думає лише про себе і підкорятися їхній нікчемній владі. Отже люди, зокрема ми, молодь, повинні задуматися над тим, що у майбутньому саме нам належить жити у нашій країні і саме від нас залежить якою буде вона у майбутньому. І нам усім потрібно об'єднуватися заради однієї благородної цілі – зробити світ краще. 


ответ:

"як же його жити, та хіба ми крадемо? ми своє одбирає пан — наробив нами, жид — надурив з а нам хіба з голоду пропадати? серед шляху "

— ви казали, бабусю, що бог нас хлібом годує?

— він, дитино, — він нас годує

— а чого ж мама хліб заробляє, — ось досі з роботи нема. — каже, якби не робила, то нічого б було і ї

объяснение:

є такі люди, що найважчу тугу виливають сміхами, жартами. про них завжди кажуть, що вони ніколи горя не знають; зовуть їх за те щасливими.

доброго, кажуть, дожидати треба, а лихе -- само прийде.

злодійкувате життя не по душі самому запеклому злодієві. і в такого іноді бувають часи, що оступлять його добрі думки, мучать його, чоловіча совість не замирає в самій запеклій душі.

дівчата — не розсада, щоб їх ховати геть од світу. дівчатам треба світу — багато світу. треба, щоб і їх побачили; треба, щоб і вони бачили. треба, щоб було чим згадати молодий дівоцький вік!

Популярно: Українська література