Есть ответ 👍

Вправа «вірю- не вірю» 1. Забруднення довкілля-зміна його кількісних і якісних характеристик ( ) 2. За характером походження виділяють природне, штучне та антропогенне забруднення довкілля ( ) 3. Виверження вулканів, лісові пожежі, вивітрювання, масове розмноження комах тощо-це приклади штучного забруднення довкілля. () 4. Забруднення довкілля спричнняеться впливом забруднювачів- фізичних, хімічних або біологічних чинників (() 5. Теплове, шумове, електромагнітне, світлове, радіаційне випромінювання відносять до фізичного забрудення ( ) 6. Сміття побутове, відходи побутові, органічний і неорганічний пил, сажа, смолянисті речовини- це хімічне забруднення () 7. Радіонукліти та пестициди мають канцерогенний вплив на організм людини ( ) 8. Забруднення атмосферного повітря за джерелом проходження бувають природними та антропічними () 9. Газуваті забруднювачі становлять 90 % загальної маси речовин, що надходять в атмосферу ( ) 10.За площею поширення розрізняють два типи атмосферного забруднення: місцеве та глобальне ( )​

243
251
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:

сегей1029
4,4(64 оценок)

По сравнению с зелеными водорослями, встречающимися и в пресной, и соленой воде, бурые водоросли обитают только в соленых водах.

Зеленые водоросли (одноклеточные, колониальные и многоклеточные) распространены преимущественно в пресных водах, но есть и морские. Бурые водоросли растут во всех морях. Это многоклеточные и, в основном, крупные водоросли. Нередко они образуют большие заросли. Используются в пищу, на корм скоту, в медицине и др.

Объяснение:

Популярно: Биология