Есть ответ 👍

Вкажіть тканину, з якої утворюються всі тканини квітучих рослин:
A. Покриття
B. Постачальника
C. зміцненні
D. Формування
2. Вкажіть, що характерно для стадії жолоба в зародку хребетних:
A. довгий цикл клітин
B. збільшення кількості хромосом
C. зменшення кількості хромосом
D. зменшення об'єму цитоплазмі в стороборці
3. вибираємо правильний порядок етапів розвитку кісткових риб:
A. зигота личинки-ембріона-дорослий
B. зиготе-Ембріон-личинки-дорослий
C. зиготе-Ембріон-личинки-дорослий
D. зиготе-Ембріон-неповнолітніх-дитина-дорослий
4. Визначте значення біосфери
A. частина стратосфери
B. шар землі, заселений живими істотами
C. Географічна зона
D. рослинних і тваринних організмів
5. Вкажіть Анаеробне дихання (гліколіз) дефектів:
A. 2 молей АТФ і етанол
B. 2 моль АТФ і піровиноградної кислоти
C. етанол і піровиноградної кислоти
D. 2 молекули та 2 піровиноградної кислоти

184
262
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:

Kriiisskriiiis
4,4(92 оценок)

На русском:
В крупных мегаполисах содержание углекислого газа будет немного выше, чем в лесах; высоко в горах обычно пониженное содержание кислорода, так как, кислород тяжелее азота, и по этой причине его плотность с высотой снижается гораздо быстрее. В самых различных частях земли химический состав воздуха может меняться в пределах нескольких процентов для каждого газа.

Чистый атмосферный воздух у поверхности Земли имеет следующий химический состав: кислород - 20,93%, углекислота -0,03-0,04, азот - 78,1, аргон, гелий, криптон и др. - около 1 %. Содержание указанных частей в чистом воздухе постоянно. Изменения происходят чаще всего за счет ее загрязнения различными выбросами промышленных и сельскохозяйственных предприятий, выхлопными газами автотранспорта. В жилых помещениях изменения вызваны прежде всего газообразными продуктами жизнедеятельности людей и некоторыми бытовыми устройствами (газовые плиты). Так, в выдыхаемом человеком воздухе кислорода содержится на 25 % меньше, чем во вдыхаемом, а углекислого газа — в 100 раз больше.
На украинском:
У великих мегаполісах вміст вуглекислого газу буде трохи вище, ніж в лісах; високо в горах зазвичай знижений вміст кисню, так як, кисень важче азоту, і з цієї причини його щільність з висотою знижується набагато швидше. У самих різних частинах землі хімічний склад повітря може змінюватися в межах декількох відсотків для кожного газу.

Чистий атмосферне повітря біля поверхні Землі має наступний хімічний склад: кисень - 20,93%, вуглекислота -0,03-0,04, азот - 78,1, аргон, гелій, криптон і ін. - близько 1%. Зміст зазначених частин в чистому повітрі постійно. Зміни відбуваються найчастіше за рахунок її забруднення різними викидами промислових і сільськогосподарських підприємств, вихлопними газами автотранспорту. У житлових приміщеннях зміни викликані насамперед газоподібними продуктами життєдіяльності людей і деякими побутовими пристроями (газові плити). Так, в повітрі, що видихається людиною повітрі кисню міститься на 25% менше, ніж у вдихуваному, а вуглекислого газу - в 100 разів більше.

Популярно: Биология