Есть ответ 👍

.!КТО ЧЕМ СМОЖЕТ Серед перерахованих тварин найбільша плодючість... у дощового черв'яка; у рака річкового%; у планарії молочно-білої; Ку бичачого ціп'яка.
5.2. У комах розрізняють відділи тіла: голова, груди, черевце; голова, ноги, черевце; голова, крила, черевце; Ф комахи не мають віділів тіла.
5.3. Від втрати вологи тіло комах захищае... E хIтиноподібна речовина; и воскоподібна речовина. кутикула; Э хутро%;
5.4. Kінцівки членистоногих... Л розміщені на всіх сегментах (члениках) тіла; м з'єднані з тілом нерухомо; Н з'еднані з тілом рухомо за до суглобів і складаються зі з'еднаних нерухомо сегментів; з'єднані з тілом рухомо за до суглобів і складаються зі з'єднаних рухомо сегментів.
5.5. Скільки вусиків у рака pічкового? А Дві пари; є чотири пари; Е три пари; я вусики відсутні.
5.6. У комах до трьох сегментів грудей прикріплюються.. А дві пари крил і три пари ніг; У дві пари крил; Ю дві пари ніг; Я дві пари крил і дві пари ніг.
5.7. Структури, які притаманні більшості медуз і відсутні в поліпів: С органи рівноваги; Ф жалкі клітини; щупальця; eпітеліально-м'язові клітини.
5.8. Скільки ходильних ніг Ж Дві пари; к чотири пари; у павукоподібних? 3 три пари; л Пять пар.

239
264
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

Djjdcnudghu
4,8(14 оценок)

5.3 кутикула

5.6 дві пари крил і три пари ніг

5.7 епітеліальні м'язові тканини

5.8 чотири пари

danisov2003
4,4(47 оценок)

Слюнные железы выделяют соли тяжелых металлов, некоторые лекарства, роданистый калий и др.

желудок: в составе желудочного сока выводятся ко­нечные продукты метаболизма (мочевина, мочевая кислота), лекарственные и ядовитые вещества (ртуть, йод, салициловая кислота, хинин).

кишечник выводит соли тяжелых металлов, ионы маг­ния, кальция (50% выделяемого организмом), воду; продук­ты распада пищевых веществ, которые не подверглись вса­сыванию в кровь, и веществ, поступивших в просвет кишеч­ника со слюной, желудочным, поджелудочным соками, жел­чью.

печень: в составе желчи экскретируются билирубин и продукты его превращения в кишечнике, холестерин, желч­ные кислоты, продукты распада гормонов, лекарств, ядохи­микатов и др.

кожа осуществляет выделительную функцию за счет деятельности потовых и, в меньшей степени, сальных желез. потовые железы удаляют воду (в обычных условиях 0,3-1,0 л в сутки; при гиперсекреции до 10 л в сутки), мочевину (5-10% выделяемого организмом количества), мочевую ки­слоту, креатинин, молочную кислоту, соли щелочных метал­лов, особенно натрия, органические вещества, летучие жир­ные кислоты, микроэлементы, некоторые ферменты. саль­ные железы за сутки выделяют около 20 г секрета, 2/3 которого составляет вода и 1/3 - холестерин, продукты обмена половых гормонов, кортикостероиды, витамины и ферменты. основным органом выделения являются почки.

Популярно: Биология