Жеміс сусынын дайындау үшін 7 бөлік кепкен ал
және 3 бөлік өрік және 2 бөлік жүзім алынады.Ондағы кепкен алма өрік пен жүзімнен 0,6 кг артық.Жеміс сусынын даиындау үшін барлығы неше кг жеміс жидек алынады???
188
407
Ответы на вопрос:
Rэ=6.85 Ом, I=I1=3.82A, I2=I3=1.088A, I4=2.72A, U1=15.28В, U2=2.176В, U3=8.704В, U4=U2.3=10.88В
Объяснение:
Находим Rэ: R2.3=R2+R3=10 Om, паралельное соединение R2.3 и R4 даст
R2.3.4=R2.3*R4/R2.3+R4=40/14=2.85 Om,
Rэ=R1+R2.3.4=4+2.85=6.85 Om,
P=U*I, 100Вт=U²/Rэ найдём напряжение , U=√P*Rэ =√100*6.85= 26.17В.
тогда I=U/Rэ=26.17/6.85=3.82А,
напряжение на R1: U1=I*R1=3.82*4=15.28В, U2=I2.3*R2=1.088*2=2.176В,
U2.3=U4=I*R2.3.4=3.82*2.85 Om=10.88В, U3=U2.3-U2=8.704В,
ток через R2.3 : I2.3=U2.3/R2.3=10.88/10=1.088A,
ток через R4 : I4=U2.3/R4=10.88/4=2.72В,
Проверка: Р=U*I=26.17* 3.82A=100Вт
Популярно: Физика
-
katiy1999106.08.2022 01:15
-
kristimilafffka31.07.2022 16:11
-
vladisnal213.11.2022 12:56
-
ievlevaaleksanra04.02.2020 08:10
-
Машуня5517.02.2021 11:18
-
31264504.02.2023 17:40
-
Жыгаа13.03.2023 05:05
-
яна275421.09.2022 08:14
-
Одиннадцатиклассниц913.06.2021 01:00
-
Яна77597511.02.2020 08:56