Есть ответ 👍

Канатною залізницею, що йде з ухилом 30° до горизонту, спускається вагончик масою 500 кг. Вагончик починає гальмувати та врешті-решт зупиняється. Швидкість руху вагончика перед початком гальмування дорівнює 2 м/с, час гальмування - 5 с, кооефіціент опору рухові - 0,01. 1) 3 яким прискоренням рухається вагончик під час гальмування? 2) Яким є натяг каната під час гальмування вагончика?​

236
464
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:

jdkdjdjjidjdjd
4,4(26 оценок)

коливання  можуть бути механічними, електромагнітними, термодинамічними, хімічними та ін.

зараз ми будемо розглядати тільки механічні коливання.

коливальні рухи характеризуються амплітудою, періодом та частотою коливань.

амплітудою називають максимальне зміщення тіла відносно положення рівноваги. вимірюється амплітуда в одиницях довжини – метрах, сантиметрах і т.д.

періодом коливання називають проміжок часу, за який тіло здійснює повне коливання. вимірюється період коливання в одиницях часу – хвилинах, секундах і т.п.

частотою коливань називають кількість коливань в одиницю часу (секунду). одиниця частоті названа герцем (гц) на честь німецького фізика. якщо частота коливань дорівнює 1 гц, то це означає, що за кожну секунду  тіло  робить одне коливання.  частота  – це величина протилежна періоду.

в процесі коливань положення тіла постійно змінюється. графік залежності координати тіла, що коливається, від часу, називається графіком коливань. по горизонтальній вісі на цьому графіку відкладається час t, а по вертикальній координату х. цей графік показує, на якій відстані знаходиться тіло, що коливається, від положення рівноваги в даний момент часу. при переході тіла через положення рівноваги, знак  координати  змінюється на протилежний.

Популярно: Физика