Есть ответ 👍

Диалог в библиотеке як ликувати книги

126
287
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


ответ:

- доброго дня, лілія василівна. я принесла вам книжку, яку брала тиждень тому.

- добрий день марино. швидко прочитала. клади сюди, я її почищу.

- я завжди дивувалася, як всі ваші книги, у хорошому стані, тому що деякі вже старші за мене.

- усе дуже просто. я завжди протираю на них пилюку, підклеюю клеєм, тому що скотч видно. книга- це скарб для людини, але деякі цього нерозуміють.

- це чудово і дуже цікаво. на мою думку до книги треба ставитися з любов³ю і повагою.

- саме так. якщо на книзі стерається малюнок, то можна просто намалювати новий, або обгорнути книжечку, у нову обкладенку. ніколи не треба кидати її на підлогу, тому що вона відразу порветься. загалом це всі правила, які я знаю і дотримуюся їх, і по цей день. люби та цінуй книги, вони ще тобі у житті знадобляться!

- дуже дякую, за цікаву розповідь. допобачення!

- допобачення!

объяснение:


Дуже часто кожен із нас стикається із ситуацією, коли на якесь запитання треба відповісти, сказавши правду чи збрехавши. Тут ми повинні зробити серйозний вибір, адже кожного з раннього дитинства батьки навчають говорити тільки правду. Що ж робити: вчинити так, як вимагали батьки, чи порушити правило говорити правду?

Іноді люди вживають поняття «брехня заради ння». Напевне, й насправді є такі випадки, коли правду краще приховати, наприклад, якщо лікар повинен сказати пацієнтові про його смертельну хворобу. Але це не значить, що правда назавжди залишиться прихованою. Мій дідусь часто мені говорить: «Брехня як не зустріне, так дожене». Це означає, що, сказавши неправду, жоден із нас не врятується від наслідків такого вчинку, адже все погане рано чи пізно карається, а правда завжди стає відомою.

Особисто я вирішив для себе, що намагатимуся завжди говорити правду, принаймні за винятком тих випадків, коли вона виявиться болючою для іншої людини. Мені здається, що людям, які говорять правду, життя приносить більше задоволення, адже вони не повинні постійно згадувати, що, коли й кому говорили.

Популярно: Українська мова