rfvbkz28
10.11.2021 02:15
История
Есть ответ 👍

1. почему форму правления людовика xiv и людовика xv учёные определяют как абсолютную монархию, а правление династии цин в китае и клана токугава в японии - деспотию.
2. подумайте о том, как «закрытие» китая и японии повлияло на развитие этих стран.

190
329
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

zrice
4,6(95 оценок)

1. при абсолютной монархии вся полнота государственной власти находилась в руках правителя. деспотия - это тоже абсолютная монархия, только крайняя ее форма, характерная для восточных обществ (особенно - древних). власть монарха (деспота) основана на общинных устоях, часто властитель опирается на военный аппарат. личность монарха часто обожествлялась.

и династии цин, и сёгуната токугава основывались на общинных устоях и военной силе. и в том, и в другом случае общество было сословным.

но, честно говоря, по моему мнению, правление династии цин и токугава определяют как деспотия потому, что и япония, и китай - это восточные общества. а в средние века и новое время там были сильны традиции древневосточных деспотий.

mmmmmmiiiiiinnn
4,4(3 оценок)

ответ:Християнство як державну релігію в Римській державі запровадив Константин Великий.

Падіння Західної Римської імперії відбулося в 476 році.

Християнську перекву очолювали єпископи та папи Римські.

Українці належать до слов'янської етнографічної групи.

Римська імперія розпалася на Західну Римську імперію та Східну (Візантійську) Римську імперію.

Верховного бога слов'ян називали Перуном, а богом сонця - Дажбогом.

Оберіть 2 твердження, які характеризують життя та діяльність імператора Костянтина:

Костянтин пересунув столицю імперії з Риму до Константинополя.

Він визнав християнство рівноправною релігією в Римській імперії.

Велике розелення слов'ян відноситься до процесу розселення та розширення територій слов'янських племен.

Християнство - релігія, що базується на вченнях Ісуса Христа та має свої основні святині, обряди та віровчення.

Слова та словосполучення, які стосуються християнського віровчення:

Євангеліє

церква

Папа Римський

Виправлене речення:

У 395 році імператор Феодосій І поділив імперію між своїми двома синами, що призвело до утворення Східної Римської імперії (Візантійська імперія) та Західної Римської імперії.

11.Давні слов'яни жили в розмаїтих територіях, розташованих в Центральній та Східній Європі, у період з 5-го до 10-го століття. Їхнє життя було нерозривно пов'язане з природою і сільським господарством. Вони займалися землеробством, розведенням худоби та рибальством. Слов'яни жили в сільських поселеннях, які складалися з дерев'яних хат і виготовлялись з місцевих матеріалів.

У їхньому побуті велику роль відігравали сім'я, родина та община. Сім'я була основною одиницею суспільства, а родові зв'язки та традиції мали важливе значення. Давні слов'яни вірили в різноманітних богів та духів, і їхня релігія була пов'язана з природою та її циклами.

У культурі давніх слов'ян велику роль відігравали музика, поезія та народні звичаї. Вони мали багатий фольклор, включаючи епічні пісні та казки. Ремесла, такі як кераміка, вишивка та гончарство, розвивалися також у слов'янському суспільстві.

Слов'яни мали своє писемність - рунічне письмо, але більшість інформації про них передавалась усно і зберігалась у вигляді усної традиції.

Важливим аспектом культури давніх слов'ян була природна мудрість, пов'язана з природних явищ та природними циклами.

Загалом, життя, побут і культура давніх слов'ян були сильно пов'язані з природою, родинними традиціями та релігійними віруваннями.

Объяснение:

Популярно: История