Есть ответ 👍

Выпишите фразеологизм в той форме, в какой он употреблен в тексте. слова записывайте с пробелами. точку ставить не надо.

этим летом мы с другом гостили у моей бабушки в деревне. деревня расположилась на берегу узкой, но глубокой речки. нам не пришлось сидеть сложа руки. по утрам мы бегали по росе купаться: разбежишься и ныряешь с берега в воду. если на небе не было туч, мы ложились на песок и с наслаждением загорали на солнце. после купания залезали в густые заросли малины, которые росли у самой воды. собирали ягоды и несли их домой.
15

260
438
Посмотреть ответы 3

Ответы на вопрос:


ответ:

нам не пришлось сидеть сложа руки.

yoooyooo
4,5(7 оценок)

сидеть сложа руки

фразеологизм


ответ:

хто з вас, юні друзі, цікавиться історією фізичної культури та спорту, той, напевне, знає, що про досконалість свого фізичного ста­ну люди почали дбати ще на межі палеоліту і неоліту. про це переконливо свідчать написи та малюнки, виявлені на стінах печер. піз­ніше кам'яні плити, глиняні таблички, папіруси етрусків, хеттів, ассірійців, єгиптян розповіли вже про певну систему фізичного гарту. однак лише за часів стародавньої греції, де .наука, освіта, куль­тура, мистецтво та філософія набули найвищого розквіту, фізичне виховання було проголошене основою життя і доведене до рівня культу.

саме звідти пішли такі слова, як олімпіада, стадіон, атлет, гім­настика тощо. найбільшою образою для себе житель еллади вва­жав, якщо його зараховували до тих, хто не вміє писати або пла­вати. філософ платон називав кульгавою кожну людину, в якої ті­ло і розум не були однаково розвинені. у v столітті до нової ери, ко­ли олімпійські ігри стали традиційними, спартанський цар архі був покараний радою старійшин за шлюб з жінкою малого зросту.

Популярно: Русский язык