Есть ответ 👍



/1/ ответить письменно на вопросы по рассказу тургенева "бирюк": почему в разных ситуациях к герою обращаются по-разному? по прозвищу, по имени, по имени и отчеству? от чего это зависит?
/2/ перед каким выбором оказался главный герой и какое решение он принял? каковы причины этого решения? как это характеризует героя?

156
473
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

Raadzhab
4,4(56 оценок)

ответ: в данном рассказе это зависит от ситуации и из вежливости

объяснение:

тоесть, в каких либо моментах было бы не уместно называть его.

2. он хотел спасти бедняка, но в тоже время боялся фамы . он все-же собрался с духом и решил на утро его спасти, но фама все-же решил его отпустить. данный поступок охарактеризовывает его как смелого и добросовестного человека,перез ним стоял сложный выбор, но он проявил себя как настоящий мужчина.

malika0408
4,5(52 оценок)

Объяснение:

Мітки (11)

Василь Олександрович Сухомлинський - видатний український педагог, письменник і публіцист. Оповідання та казки Василя Сухомлинського.

Жив на світі Учитель. Його звали Василь Олександрович Сухомлинський. Він був середнього зросту, худорлявий; каштанове волосся відкривало високе чоло. Але головними на його обличчі були очі — карі, променисті, то лагідні, замріяні, то вимогливі, запитальні, а то й усміхнені, жартівливі. Усе своє життя з 17 років Василь Олександрович працював у школі. Учитель за покликанням душі, він учив маленьких і великих школярів грамоти, математики, літератури, історії. Але більш за все він хотів навчити дітей думати, відчувати, радіти й сумувати не лише своїми власними радощами й печалями, а й татовими і маминими, дідусевими й бабусиними, братовими й товаришевими, зайчика і синички, верби і тополі, місяця й вітру, всієї нашої землі. Для цього Учитель сам писав казки й розповідав дітям, їхнім батькам, учителям. Він написав багато, більше 1500, казок, оповідань, притч, замальовок з життя дітей. У них Учитель розкрив широкий, різноманітний, різнобарвний світ, що сточує кожну дитину, охоплює все наше життя. Він хотів, щоб цей світ увійшов у душу маленької дитини, проріс чуйністю, добротою, дбайливістю, відповідальністю і людяністю. Учитель не лише сам писав казки і розповідав їх дітям, часто серед природи, у зеленому класі, який він називав Школою під Голубим Небом або Школою Радості, а й учив дітей самих складати казки, пробуджував у них думку і слово. "Казка, — любив повторювати він, — це, образно кажучи, свіжий вітер, що роздмухує вогник дитячої думки й мови."

От зараз і ви, маленькі читачі, доторкнетесь до думки і слова Василя Олександровича, до його веселкового казкового світу, який він так хотів перенести у ваші душі і серця.

Хочеться, щоб він пробудив у вас бажання зробити щось хороше, приємне всім, кого ви любите, знаєте, а також незнайомим і всім-всім-всім.

(Ольга Сухомлинська)

Популярно: Литература