Есть ответ 👍

Сообщение на тему "произведения пушкина написано в болдино" кратко

174
227
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Болдинская осень 1830 года подарила лучшие произведения а.с. пушкина. интересно, что случилась она совершенно случайно – занимаясь подготовкой к свадьбе с натальей гончаровой, поэт поехал в болдино, чтобы решить некоторые финансовые вопросы, и намеревался пробыть там самое большее неделю, однако вспышка эпидемии холеры вынудила его остаться в селе почти на всю осень. так случилось, что именно эти три месяца стали самыми плодотворными для его творчества. феномен болдинской осени в творчестве пушкина удивителен соотношением количества созданных текстов и сроков их написания – александр сергеевич создавал одно произведение за другим с невероятной быстротой. такое вдохновение радовало поэта, и он не упустил возможности его использовать. в болдино пушкин осваивает самые разные жанры и формы, экспериментирует с лексикой, сочетает народные и формы. к сожалению, многое из начатого и запланированного в болдино пушкину в дальнейшем не удалось закончить и реализовать.

ответ:Частина перша. Дуель

Ех Вітько, Вітько!.

Автор починає з розповіді про те, що 25 липня 1964 року у селі Великі Чаплі Вітька Горобець та Петро Білий будуть стрілятися на дуелі за дівчину — Гальку Козачок. Секундантом на дуелі зі сторони Вітьки буде Федько Котигорошко (старший), а Юрко Гречаний буде секундантом противника.

Коло двору Горобця сиділи дуелянт та Федько і розмовляли про завтрашню важливу подію. Поки Вітько хвилювався, що він може померти, його друг запевняв того, що ніч перед стріляниною потрібно ходити по хаті і думати про даму серця. Потім Котигорошка кличуть до вечері, а Вітько, зоставшись сам, пафосно декламує вірші Лермонтова. Мати кличе сина до хати, дає йому випити молока, і від того Вітьку так хочеться спати, що він забуває про настанову друга ходити з кутка в куток і солодко засинає з піском на животі (мати подумала, що син засмучений через те, що в нього болить живіт, і лікувала його гарячим піском). Далі автор роздумує над тим, як же міг головний герой закохатися у Гальку, у дівчину, з якою він провів усе своє дитинство. Одного разу "мужчина чотирнадцяти неповних років" подивився на подругу зовсім іншими очима і, відмітивши, що вона дуже гарна, весела й стрімка, закохався у неї, і ця любов довела його до дуелі. Далі автор веде розмову про те, які події відбувалися до цього дня.

Популярно: Литература