Есть ответ 👍

Твір про невідповідальність​

126
296
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


відповідь: людину називають людиною, коли вони відповідальна, спроможна відповідати за свої вчинки, поведінку, за результати своєї діяльності. якщо немає відповідальності, то кажуть у народі, людини немає — вона, по суті, є лише передмова до людини. невідповідальна людина є дуже ненадійною, тому проблем в її житті набагато більше. неспроможність передбачити наслідки своїх дій навіть може призвести до трагічних подій. невідповідальність - це віра людини в те, що в цій ситуації рішення не приймаються, від нього не залежать, і взагалі все це не стосується.

типові варіанти невідповідальності - звичка покладатися на авось, відкладати все на потім, не думати про майбутнє невідповідальність внутрішньо комфортна, але для інших людей - джерело неприємностей і проблем. «ти це зробив чи ні? » - відповідальна людина на це питання відповідає чесно і в разі «не зробив» - готовий нести відповідальність (покарання або виплати). невідповідальна людина від цього питання ухиляється і тікає від відповіді.

звідки береться невідповідальність? сама по собі відповідальність в людині не з'явиться. якщо відповідальність виховували батьки або інші старші - відповідальність буде. не виховали - годі сваритися. лаятися - це теж прояв невідповідальності, перекладання відповідальності на когось поганого, з-за якого всі біди. як правило, невідповідальність дітей формують їх батьки - або власним прикладом безвідповідальності, або відсутністю вимогливості до даного питання.

пояснення:


пісня з давніх-давен вважається невід'ємною частинкою кожного народу. вона уособлює спогади про минуле, роздуми про сьогодення та мрії про щасливе майбутнє. на мою думку, жоден народ не може існувати без частини душі – пісні.

українські пісні наповнені глибоким змістом й роздумами. їх, народ описував свої переживання, почуття, мрії та надії.

багато про давні часи можуть розповісти обрядові пісні: веснянки, колядки, щедрівки. ми можемо не сприймати поклоніння предків перед силами природи, але шанобливе ставлення до хліба, праці, природи не може залишити нас байдужими. коляда та щедрівка піднімають настрій, об'єднують у християнській родині.

у пейзажній пісенній ліриці змальована чарівна краса рідної природи: безмежні степи, зелені ліси, блакитні річки, золоті пшеничні лани. здавалося б звичайний краєвид, та дорогий для серця, він оживає в пісенних рядках:

під гаєм в'ється річенька,

мов скло вона блистить.

долиною зеленою,

кудись вона біжить.

основне ж багатство рідної землі – український працелюбний народ, що заселяє її – про це теж розпові пісні.

в інших йдеться про нестримне кохання парубка до дівчини. вони яскраві на емоції та душевні переживання, які переповнюють їхні серця:

сопілочка калинова, ясенове денце

не сопілка тото грає, а любкове серце.

як не згадати козацькі пісні, що охоплюють цілу епоху визвольної боротьби. у них майстерно оспівані події, час, неординарні поступки героїв. відображається заклик до боротьби за волю та краще майбутнє в багатьох із них.

молодою кров'ю полеглих синів скроплені стрілецькі пісні. вони є особливим прикладом мужності в нерівній боротьбі з численним ворогом.

також у пісенній творчості неабияка роль відводиться материнській любові до своєї дитини, тузі за загиблим:

вернися, синку, додомоньку,

змию, зчешу головоньку.

а перейнятися силою пісні багаті художні засоби: постійні епітети, символи, паралелізм, метафора, зменшено-пестливі слова. пісні стільки можуть розповісти про все, вони дуже різні, що, напевно, залишиться байдужою тільки супер черства людина. допоки ми їх знаємо чи співаємо - пісні житимуть вічно, бо є частиною душі народу, тобто кожного з нас.

Популярно: Українська література