Есть ответ 👍

40 твір на тему давня казка лесі україни ​

141
353
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


ответ:

поема "давня казка" як поетичний маніфест лесі українки

з давніх часів література і, зокрема, поезія відігравала важливу роль в житті людей. змалку дитина чує колискові, народні пісні, вірші, які протягом віків створювали справжні майстри слова. ми можемо не помічати цього, але поезія є весь наш життєвий шлях. саме тому всіх поетів так хвилює тема призначення поета і поезії.

леся українка, українська поетеса, відома далеко за межами нашої батьківщини, в 1893 році написала поему "давня казка". хоча цей твір написаний досить просто для сприйняття, проблеми, яких торкається авторка, простими не назвеш. у центрі поеми леся українка зобразила поета, який у своїх піснях висловлює найзаповітніші мрії народу про волю та щастя. прості люди любили й поважали поета:

і не був поет самотнім, —

до його малої хати

раз у раз ходила молодь

пісні-слова вислухати.

з такої поваги та любові народу до співця можна зробити висновки, що той був дуже талановитий. а одного разу поет навіть написав серенаду на замовлення лицаря бертольдо, за якої багач завоював серце своєї коханої. але не тільки для бертольдо вірші поета відігравали велику роль. у них розповідалося про народне життя, тому весь народ запам'ятовував та повторював ці вірші.

співці по місті ходять

і піснями люд морочать,

все про рівність і про волю

у піснях вони торочать.

вже й по тюрмах їх саджають,

та ніщо не є,


Брехня — це перший симптом хвороби відносин. зазвичай, ми відчуваємо вкрай неприємні почуття, коли стикаємося з брехнею у своєму житті. що робити? як подолати ці неприємні переживання? ну а головне, як зберегти відносини з людиною, яка вам брехав? чи потрібно їх зберегти і навіщо? ці питання потребують відповіді, але його пошуки ускладнюються нашими почуттями та емоціями. давайте поміркуємо над причинами брехні разом. отже: чому люди брешуть? причини брехні часто криються в особистісних особливостях людини і в тій ситуації, в якій він опинився. часто, ми забуваємо про те, що людина могла спробувати захистити нас від чогось, сильно нас турбуйтеся. тобто застосував «брехня в порятунок». важко переоцінити частоту появи таких ситуацій. але й зі зворотним ситуацією ми можемо зіткнутися не рідше. люди брешуть нахабно і не червоніючи. у чому причина? чому? справа в тому, що людині є, що від вас приховати. і на жаль, дуже рідко, то що хочеться приховати — це брехня в порятунок. потреба брехати, тобто передати неправдоподібну інформацію, виникає або через страх перед наслідками або заради досягнення своїх корисливих цілей.

Популярно: Українська література