tuk33
18.09.2021 22:37
История
Есть ответ 👍


твір на тему: "як я уявляю середньовічне місто? "
!

133
301
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

Eduard10Kulanov
4,8(65 оценок)

ответ:

напевно, кожна людина хоче прогулятися по середньовічному місту. шкода, що зараз будують тільки сучасні будинки, тому в середньовічне місто або замок можна потрапити тільки на екскурсію. з них зробили музеї, яких вже не відчуєш цієї атмосфери того часу.

а як би хотілося пройти серед вузьких вуличок, закупитися продуктами у жвавих перекупок на базарі, а ввечері піти на ! а ще краще - проїхатися в кареті, як попелюшка! тільки зовсім не хочеться, щоб розкішний наряд після півночі перетворився на лахміття, а карета - на гарбуз.

у середньовічному місті кожна вулиця дихає чарівністю, будинки зберігають легенди, а кішки вночі розпові один одному казки на дахах. а ще в середньовіччі були дуже гарні костюми. дівчата носили пишні сукні, а чоловіки - розшиті камінням камзоли.

зараз не побачиш і справжнього лицаря. а раніше вони здійснювали подвиги і складали вірші на честь своїх серця. кажуть, їх обладунки могли важити багато. отже, чоловіки були набагато сильнішими, ніж зараз. я навіть не уявляю, наскільки важко було їх коням. лицарі були ще й дуже сміливими, адже не кожна людина зважиться битися на турнірі.

а взагалі, в середньовічних містах дуже красиво. не зустрінеш двох однакових будинків - всі вони відрізнялися один від одного. а в центрі міста стояв замок, що належав якомусь багатому феодалу. вечорами там запалювали камін, а коридори висвітлювали смолоскипами. у замках часто влаштовували бенкети, де подавали свіжу дичину, яку тільки що мисливці. а в баштах жили , лякаючи ночами всіх мешканців. я думаю, у замку дуже страшно залишатися вночі, адже кожну тінь можна прийняти за жахливе чудовисько.

мені б дуже хотілося потрапити в середньовічне місто хоча б на один день. а краще - пожити в замку! носити найдорожчі і красиві наряди, брати участь в , скакати на коні, їздити на полювання. може бути, мені вдалося побачити цей привид. але ті часи залишилися тільки в старовинних билинах, казках і легендах. а нам залишається тільки малювати їх у своїй уяві.

namazovaainur
4,4(7 оценок)

Принципат- умовний термін в історичній літературі для позначення системи влади, що склалася в Стародавньому Римі в період ранньої імперії (27 до н. е. — 284 н. е.), і яка суміщала монархічні і республіканські риси.

Республіка- форма державного правління, за якої верховна влада у державі (суверенітет) належить Народу, а верховні органи державної влади обираються на певний термін, з окресленими Законом повноваженнями; існує поділ влади на гілки: законодавчу, виконавчу, судову.

Популярно: История