Есть ответ 👍

Буду я навчатись мови золотої твір мініатюра

262
374
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


ответ:

буду я навчатися мови золотої . найгарніша , найпракрасніша мова у світі це наша українська мова . наша соловїна мова . всі українці і україночки мають гарний голос . є навіть легенда про дівчину україну . у цій легенді йдеться що господь бог наділив дітей світу талантами . французів - елегантістю і красою , угорців - любов до господарювання , німців - дисципліною і порядком , росіян - владністю , поляків - здатністю до торгівлі , італійців - хистом до музики. коли роздав він усі дари побачив що дівчина у сторонці сидить і плачить . він спитав у неї "чого ти плачиш ? " вона відповіла " я україна , а плачу тому -що стогне моя земля від политої крови і пожеж.брати мої у неволі на чужині , на чужій роботі , вороги знущаються з удів і сиріт , у своїй хаті немає правди і волі ." господь бог їй відповів "чого ті не підійшла раніше ? я всі таланти роздав " дівчина вже хотіла йти але бог зупинив її і дав їй дар пісню . з того часу у нас у народі славиться пісня!

объяснение:


Переваги:

- Різноманітні ґаджети дозволяють здійснювати швидку комунікацію та пришвидшують пошук інформації. Адже легше надіслати лист електронною поштою чи повідомлення у соцмережі, ніж звичайною поштою. А інтернет дає можливість швидкого пошуку відповідей на запитання та значеннь певних понять;

 - Ґаджети відіграють одну із провідних ролей у сучасному освітньому процесі. Уже дошкільнят за до різноманітних програм та ігор можна навчити розрізняти форми, кольори, вивчити назви тварин чи рослини, вчитися рахувати, читати, писати;

 - Ґаджети – один із ів зайняти дитину під час нудної подорожі, наприклад, в маршрутці чи поїзді. Це може бути як гра на планшеті чи телефоні, так і читання електронної книги;

 - Батьки можуть використовувати ґаджети для заохочення, як «бонус» за прибирання в кімнаті чи зроблені уроки.

Недоліки:

- Спершу може здатися, що ґаджети впливають негативно лише на зір. Проте це далеко не все. Часте використання різноманітних девайсів може призвести до порушень кількох органів почуттів: псування зору та слуху, зниження тактильних відчуттів.

- Здавалося б, що рухи пальців під час комп’ютерної гри мали б сприяти розвитку дрібної моторики рук дитини, але це хибна думка. Насправді, у цих рухах задіяна мінімальна кількість м’язів пальців, тому дрібна моторика рук лише погіршується.

- Під час тривалого сидіння за комп’ютером дитина довго перебуває в одній нерухомій позі. Це може призвести до проблем з диханням, а постійна напруженість тіла, зокрема шиї та хребта, погіршує кровообіг та приводить до болю у спині.

- Окрім того, ІТ-залежність призводить до ігнорування активних ігор та прогулянок, що не лише шкодить імунітету, але й призводить по погіршення обміну речовин та ожиріння.

Популярно: Українська мова