Есть ответ 👍

Написать пересказ этого текста.
людина — це унікальна істота, яка є не просто творінням вищого розуму, не просто відображенням божої мудрості, могутності, творчого потенціалу. людина, з погляду християнства, є особою, яка має власний розум, власну волю, власні почуття.

людина безсмертна не лише в релігійному розумінні, але й у своїх ділах. усе, що кожен з нас зробить, матиме свій слід у майбутньому. найзагальніше покликання кожної людини — жити. і жити гідно. часто ми відволікаємося на дрібні і скороминущі речі, а це принижує людину, робить її життя примітивним і нецікавим.

крім основного призначення, кожен має особисте покликання. бог кожного з нас любить і наділяє тим чи іншим талантом, якоюсь характерною властивістю, яку людина може розвинути або змарнувати. навіть якщо ми не відчуваємо в собі здібностей до мистецтва, науки чи спорту, то можемо розвивати щедрість, терпимість, порядність та інші чесноти, яких нам часто бракує в житті. для кожного важливим є вміння поводитися в буденних ситуаціях. часто людина грішить тим, що будує величезні плани, мріє про високе життя, але не вміє бути уважною до щоденних потреб рідних. цінність життя людини повинна вимірюватися кількістю добра і любові, вкладених нею у кожну, хай і невеличку справу. люди мають жити в дружбі, злагоді, один одному. а тільки тоді буде шляхетною, коли вона є безкорисливою. ми живемо в суспільстві, серед інших людей, і постійно відчуваємо на собі їхню опіку та внутрішню погребу якогось ставлення до них. вже самою природою передбачено, що сильніший повинен піклуватися про слабшого. і, власне, сила сильного полягає в тому, наскільки він використовує її для служіння іншим. батьки не просто виховують дітей, забезпечують їжею, одягом, відсилають до школи; вони люблять їх і піклуються про них.


кожну хвилину свого життя потрібно пам’ятати, що ми — діти божі. тому треба навчитись прощати, жити в спільноті: потішати самотніх, давати потребуючим. ми маємо творити добро і боротись зі злом. і якщо деколи відступаємо від цього, то завжди можемо виправитись, бо знаємо, що бог нас очікує з любов’ю і прощенням​

198
302
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:

ABI04
4,4(93 оценок)

используя один из афоризмов, напишите эссе. 1.как листья ежегодно сменяются на деревьях, так и слова, прожив свой век, уступают место вновь .(гораций)

прожив пятьдесят семь лет, гораций умер в восьмом году до нашей эры. но и тогда   ученые умы понимали,что язык - явление живое,развивающееся. самой подвижной частью языка является лексика.

и мы должны признать правоту горация. современники   ломоносова употребляли слова выя , длань, перст, око, десница, чело, перлы, ветрило и т.д. постепенно они   вышли из активного   употребления и были заменены другими : шея, ладонь, палец, глаз, правая рука, лоб, жемчуг, парус.

сегодня мы являемся свидетелями обогащения языка словами ,пришедшими из языка. менеджмент, тинейджер и тд.

мы пришли к выводу, что гораций прав.

Популярно: Русский язык