Есть ответ 👍

Написать сочинение по плану 7 класс "повесть о петре и февронии муромских":
1. герои повести как пример для подражания
2. о чём свидетельствуют чудеса, происходящие с главными героями
3. брак петра и февронии как образец современной жизни
все кто ♥

239
382
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

maks719
4,7(45 оценок)

ответ:

недавно на уроке я познакомилась с замечательным произведением под названием "повесть о петре и февронии муромских". в этом тексте рассказывается о двух , проживших замечательную, полную любви жизнь. безусловно, они пережили немало испытаний, но сумели сохранить верность, переступить через коварство и ненависть близких людей.

  петр и феврония олицетворяют добр и являются примером замечательной семьи. они всегда поддерживали и верили друг в друга. удивительной кажется и их смерти: умерли в один день, показав, что они верны друг другу не только до гроба, но и за ним. это произведение мне понравилось.

объяснение:

rinett
4,8(26 оценок)

"інститутка" - перша українська соціально-побутова повість в україні, написана марком вовчком. головний конфлікт твору виникає між панами і кріпаками, які працюють на перших. пани жорстоко відносяться до найманих працівників. марія вілінська робить літературний, не зовсім помітний жест - дає імена лише кріпакам і намагається довести, що кріпаки такі ж самі люди, як і пани.

устина – головна героїня повісті. людина великого серця. дівчина-кріпачка, від імені якої ведеться розповідь. батька та матері вона не мала, зростала сиротою на чужині. тяжким було її дитинство. в десять років вона працює у панському дворі. дівчина зазнала багато знущань від старої поміщиці. але устина дуже добра, лагідна, її мова пересипана пестливими словами.

я була здивована ти, яку жорстокість дозволяє собі пані. вона майже не побила устину, а, коли дівчині було зле, вона звинувачувала її в тому, що вона лінива і просто не хоче працювати.

у повісті є розповідь про стару бабусю, котра також працювала на молоду панночку. бабуся дала дітям по яблуку, а панночці було жабідно віддати. за це вона вдарила стару, а устина встала на захист бабусі. тут ми можемо сказати про її відважність і сміливість.

мені подобається образ устини. вона, як один портрет всього кріпацтва: змучена і бідолашна. але вона сильна, і прагне бути щасливої і робити добро іншим людям, а не лише собі.

автор показала, що устина, звичайна кріпачка, морально вища за свою панночку. і правда народна, звичайно, за нею. з великою переконливістю авторка доводить, що пани-кріпосники зайві на нашій землі. панночка скалічила життя устині, але можна припустити, що й подальша доля інститутки складеться дуже й дуже непросто.

Популярно: Литература