Есть ответ 👍

Перепишiть речення, добираючи на мiсце крапок слова за змiстом.
я одержав листа (вiд кого? ) . у (чому? ) товариш розповiв (кому? ) про своэ захоплення. переказав змiст (чого? ) яку щойно прочитав. того ж дня я написав (що? ) на лист.
ii. яких членiв речення не вистачало? пiдкреслiть уставленi слова вiдповiдно до синтаксичноi ролi.

232
362
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


ответ:

1.я одержав листа від сестри.у школі товариш розповів вчительці про своє захоплення.переказав зміст книжки,яку щойно прочитав.того ж дня я написав відповідь на лист.

2.іменники

від сестри-()

у школі-(-•-•-•-•-•)

вчительці-()

книжки-()

відповідь-()


Ще з самого дитинства в кожному з нас виховували повагу: повагу до старших, до батьків, до вчителів і, врешті-решт, до самих себе. нам повсякчас нагадували, що коли ти сам себе не поважаєш, то інші теж не будуть тебе поважати! але, якщо це настільки широкорозповсюджений факт, чому ж ми так часто спостерігаєм прояви антиповаги у відносинах між батьками і дітьми, вчителями і учнями, а також не рідко між звичайнісінькими перехожими – зовсім незнайомими людьми! чому ці всім добре відомі правила знають не всі, а дотримуються їх взагалі рідкісні «екземпляри»?

отже, що таке повага? які її прояви? і як її в собі виховати?

думаю, буде доречним згадати прислів’я: «з яким хлібом ти до людей, з таким і вони до тебе! ». тобто перш за все потрібно навчитись поважати інших. , перший крок на шляху до виховання у самім собі поваги до оточуючих нас людей буде таким:

навчитися слухати (не перебивати посеред розмови) співрозмовника, вникати в зміст їхньої розповіді, підтримувати розмову власними доречними репліками, виявляти доброзичливість, посміхатися. якщо ви підлеглий – сумлінно виконувати свої обов’язки на роботі. якщо ви учень – вчитися в повну міру власних сил. і, найголовніше, – ніколи не ображати людину.

тільки такою поведінкою ви показуєте людині свою повагу до неї. якщо ж ви, за обмеженням хорошого виховання, не вмієте гідно поводити себе з людьми, спокійно і виважено вести розмову, то невдовзі у відповідь на вашу невихованість ви, як мінімум, одержите великий букет зневаги, неприємного відчуття недовіри, а то ще й вислухаєте цілий ряд повчань, які вам би слід було запам’ятати!

мені дуже часто зустрічались люди, які намагались викликати до себе повагу за крику. у більшості випадків такі старання зводяться до нуля. криком неможливо викликати повагу! вас швидше за все будуть просто боятися. а при найменшій слабкості з вашого боку просто «потоплять»! , крик – це, м’яко кажучи, не найкращий спосіб заробити собі авторитет в очах інших людей. уявіть собі ситуацію: ви захворіли і втратили вашу єдину зброю – голос! і що ж тоді? якими ще засобами ви скористаєтесь! всі, кому ваш крик давно набрид, зможуть сказати вам все, що думають, не боячись почути у відповідь грізний бас.

є люди, які, не промовивши ні слова, змушують вас схиляти перед ними голову! це люди діла! найкращий спосіб добитись поваги – це самореалізуватися, досягти чогось у житті, здобути хороший життєвий досвід. мій батько завжди мені говорив: «повагу треба заслужити! ». існує й інша народна мудрість: «сивина голови перед собою хилить! ». сивина в цьому випадку виступає скоріше уособленням мудрості, аніж кольором вашого волосся чи датою народження у паспорті.

але признання і повага можуть прийти і до того, як у вас почне сивіти волосся. і для цього потрібно зовсім не багато, достатньо лише знати трошки більше, вміти трошки більше, бачити трошки більше, ніж ті, від кого ви очікуєте цієї поваги. отож ставте планку повище, і вперед! але пам’ятайте: «знайдіть собі гідний авторитет! бо неможливо переплюнути того, від кого вчитеся усьому! ».

Популярно: Українська мова