Есть ответ 👍

По теме: «корневой чехлик и корневые волоски»

цель работы:   изучить внешнее строение корня

оборудование:   готовый микропрепарат «корневой чехлик и корневые волоски»

ход работы:

рассмотрите готовый микропрепарат «корневой чехлик и корневые волоски». обратите внимание на  зоны  корня.

сопоставьте увиденное под микроскопом с рисунком, зарисуйте в тетрадь и сделайте надписи.



заполните таблицу «связь строения зон корня с выполняемыми функциями».



сделайте вывод о зонах корня

рассмотрите на рисунке строение клеток корневого волоска и клеток кожицы лука. зарисуйте рисунок в тетрадь, сделайте надписи и сравните. найдите сходство и различия в строении.







сделайте вывод о клетках растений


164
426
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:

Demirline
4,5(28 оценок)

Цвіль може з'явитися де завгодно, але більшість домогосподарок стикається з нею у власному ж холодильнику. Відразу постає питання: як правильно поступати з цвілими продуктами? Найчастіше від цвілі страждає хліб. Багато господинь, виявивши такий неприємний сюрприз, просто-напросто зрізають ділянка, уражена цвіллю, а решту хліба далі застосовують в їжу. Хто з нас замислювався про те, наскільки такий іб безпечний для нашого здоров'я і здоров'я своєї сім'ї?

Завдяки науковим дослідженням стало відомо, що запліснявілі борошняні вироби та молочні продукти необхідно однозначно викидати цілком (так як вони мають пористу структуру, і цвіль поширюється не тільки на поверхні, але і в саму глиб продукту або борошняного вироби).

З цього правила є лише один виняток - твердий сир. Якщо Ви виявили, що на такому сирі утворилася цвіль, то можна відрізати уражену ділянку продукту (2 - 4 див), і навіть після цієї маніпуляції не застосовувати в їжу залишився сир (в ідеалі його можна використовувати для приготування піци).

Напевно, кожному з нас доводилося стикатися з цвіллю на варення. Деяким стає шкода викидати настільки улюблений продукт, і згадують про пеніцилін, або сири з цвіллю. Тільки ця цвіль не має ніякої спорідненості з пеніциліном, або ж елітними сирами! Адже використовувана цвіль в продуктах спеціально вирощується і проходить підготовку, а домашні плісняві продукти містять близько ста сполук, які токсичні для людини.

Объяснение:

Популярно: Биология