4. есепті шығар.
жәшіктен 8 кг алма алынғанда, онда тағы 7 кг алма қалды.
жәшікте неше килограмм алма болған?
кестені пайдаланып, кері есептер құрастыр.
болды
алынды
қалды
тапі осып олардың мәнін тап.
110
166
Ответы на вопрос:
ответ:
1) 8+7=15(кг)-болды
жауап: 15 кг
кері міндет:
болды-15 кг
алды-? яб.
қалды-7 кг
1)15-7=8 (кг)-алды
жауап: 8 кг
кері есеп 2:
болды-15 кг
алды-8 кг
қалған -? кг
1)15-8=7 (кг)-қалды
пошаговое объяснение:
Will they get permission to swim? will the girl take care of the kitten? will the doctor leave the elderly? will he take pictures of animals?
Will they get the permission to swim? will the girl take care of the kitten? will the doctor leave the elderly? will he take pictures of animals?
Будет постепенно складывать 2400 + 2400 = 4800 2800 + 2800 = 5600 идём дальше 4800 + 2400 = 7200 5600 = 2800 = 8400 идём дальше 7200 + 2400 = 9600 8400 + 2800 = 11200 идём дальше 9600 + 2400 = 12000 12000 + 2400 = 14400 14400 + 2400 = 16800 11200 + 2800 = 14000 14000 + 2800 = 16800 они остановятся в одном месте через 16800 метров
Популярно: Математика
-
orxanalizade89411.02.2023 14:19
-
romkagamernumbp0bv1q26.08.2022 08:05
-
lpam25.12.2020 14:36
-
izeddin200207.12.2022 10:15
-
olya7535705.08.2022 12:16
-
тигренок5555531.10.2021 00:09
-
human230385z02.09.2022 17:34
-
Paris9919.08.2022 09:57
-
7987329948905.10.2020 16:53
-
chalenkotaya30.07.2022 08:04