Есть ответ 👍

Скласти пам'ятку що зробити для того щоб моє мовлення стало літературним

227
251
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


ответ:

1. більше читайте. література суттєво поповнить словниковий запас, навчить правильно вибудовувати словосполучення й речення. якщо ви краще сприймаєте мову на слух, сміливо вмикайте аудіокниги.

2. частіше заглядайте до словника. зустріли незнайоме слово? маєте сумніви щодо наголосу? не можете дібрати синонім? у цих та багатьох інших випадках вам словники.

3. виконуйте вправи. оберіть будь-який предмет, намагайтеся говорити про нього протягом 5 хвилин винятково літературною мовою.   із часом шукайте складніші теми й збільшуйте тривалість мовлення. при виконанні вправи зважайте на темп, намагайтесь не бути монотонним. додавайте емоцій, але слідкуйте за мірою. скоро ви навчитесь із легкістю добирати потрібні слова та контролювати мовленнєвий потік.

4. фільтруйте мовлення. говоріть повільніше, старайтеся якомога краще продумувати конструкції, жорстко контролюйте слова-паразити.

5. користуйтесь записником. переносьте на папір свої знання. записуйте нові слова, цікаві висловлювання, прислів’я, приказки тощо. можете повправлятись у римуванні, формуванні словосполучень, речень, зайнятись підбором синонімів, антонімів і т.д.

объяснение:


Серед жіночих імен наталок, оксанок, марічок чи не найбільше, а тому їх вважають найпоширенішими в україні. мабуть, через те, що дівчата з цими іменами були особливими. поширенню імені наталка сприяла і п'єса івана петровича котляревського "наталка полтавка". я впевнена, що всі, хто читав п'єсу і. п. котляревського, не залишилися байдужими до образу наталки — дівчини чесної, рішучої, вірної, красивої, працьовитої. став крилатим і вислів возного: "золото — не дівка! " чим же полонили цей образ і вся п'єса і. п. котляревського читачів уже не одного покоління українців? у чому популярність п'єси й сьогодні? на мою думку, насамперед п'єса полонить читача чи глядача добротою, щирістю, великодушністю героїв твору. і тим, що перемагають у п'єсі правда, щирі почуття, а несправедливість підступає. нам завжди хочеться, щоб було так. і звичайно — велика сила кохання. світ споконвіку тримався на любові, і в будь-який час будуть важливими й найціннішими такі почуття, як доброта, душевність, повага й кохання. образи наталки й петра, створені і. п. котляревським, — це символи вірності в коханні й боротьбі за нього. коли я читала вперше п'єсу котляревського, вона дуже мені тим, що в ній багато пісень, танців. письменник відтворив національний колорит, вивів такі характери персонажів, які справляють неповторне враження. у п'єсі звучить 22 пісні, деякі з них народні, деякі написав сам письменник, але вони теж стали народними, бо полюбилися народові. цікаво те, що майже кожен із персонажів має свій пісенний портрет. пісні роблять п'єсу не схожою на інші — і в цьому теж особливість твору і. п. котляревського

Популярно: Українська мова